Mehmet İspiroğlu: Adaylığımı açıklayacağım... SİYASET

Mehmet İspiroğlu: Adaylığımı açıklayacağım...

Mehmet İspiroğlu: Adaylığımı açıklayacağım...

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, makamında vatandaşlar ile bir araya gelerek dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla dün gerçekleşen aday tanıtım töreninin ardından haftanın ilk iş günü kuzeyde hareketli başladı. 2014 yılında AK Parti’den belediye başkanı seçilen İspiroğlu partisi tarafından yeniden ay gösterilmedi.

AK Parti’nin Karasu’da ki adayı İshak Sarı olmuştu. İspiroğlu bu sabah belediyeye gelen kalabalık bir grubun önünde tabanda birlik oluşturarak yarışa gireceğini açıkladı.

VEKİLLER DEĞİL HALK SEÇER

Mehmet İspiroğlu kendisine belediye başkanlığı yarışına girmesi için baskı yapan kalabalık önünde yaptığı açıklamada “Son güne kadar aday bendim. Anketler, yapılan çalışmalara rağmen son gün Sakarya vekilleri istedi diye İshak Sarı aday gösterildi. Belediye başkanlarını vekiller değil halk seçer. Bana sorsalardı Karasu’da kimi rakip olarak istersin diye İshak Sarı’yı seçerdim” dedi.

KARASU’YA HİZMETE DEVAM

Ömrünün sonuna kadar Karasu’da siyaset ve hizmet yapmaya devam edeceğini açıklayan Mehmet İspiroğlu “Tabanda birlik oluşturup önümüzdeki günlerde belediye başkan adaylığımı açıklayacağım. Şimdiye kadar gerek belediye başkanı gerekse kamuda Karasu’ya hizmet ettim. Ömrümün sonuna kadar ilçemde siyaset yapmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğim. Hizmeti engelleyenlere halkımız 31 Mart günü sandıkta gereken cevabı verecektir”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Karasumuza hayırlısı1 Şubat 2019, Cuma - 20.03

Valla arkadaşlar ben size bi şey söyliyim mi.ispiroglu hakkında çok söylenti oldu.yolsuzluk vb.tabi bunu Allah bilir.chpnin karalamasida olabilir.ama şunu soyliyim.bu adaylar içinden tek başkan tipi ispirde var.adama genel mudurluk versen yakışır.boy pos beyaz saçlar.ishakda o tip yok,yakismiyo

Karasulu19 Ocak 2019, Cumartesi - 19.49

Yuttuğumuz tozlarıda hele bi anlatın. Çarşıda bir oyun bile yok. Köylerden ne alırsın onu bilemem. Merkez pislik içinde. Güzel insansın amma yöneticiliğin çok zayıf çıktı. Aday olabilirsen 31 Martta sandıkta yıkılacaksın. Akıllı ol, efsane kal. Senden 10 yıldır nemalananların gazına gelme, ishak ı kerem devirecek, sen çıkarsan ishak ı başkan yaparsın. Demedi deme.

Gerçekler19 Ocak 2019, Cumartesi - 11.08

Hatırlarmısınız arkadaşlar 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Cumhurbaşkanı tüm teşkilata avukat olan arkadaşlarımız kesinlikle fetö dan tutuklu olan veya göz altında olanlara avukatlık yapmayacak ve savunmayacak diye. Bu talimatı bir tek İshak sarı ilçe başkanı deldi. FETÖ dan soruşturma geçiren ilçe milli eğitim müdürünü savundu. Düşünün artık

elli dört15 Ocak 2019, Salı - 09.41

reis olmazsa hepiniz bir hiçsiniz. bırakın şu koltukları belki daha iyi yapacak olan birileri vardır.

Arar14 Ocak 2019, Pazartesi - 21.50

Arkandayız abi

mehmet ozturk14 Ocak 2019, Pazartesi - 20.02

Baskan en onemli konuya isaret etti baskani vekiller degil halk secer cok doru bir baslik