Maç haftası bülbül kesilmişti ama maç sonrası sustu! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Maç haftası bülbül kesilmişti ama maç sonrası sustu! SPOR

Maç haftası bülbül kesilmişti ama maç sonrası sustu!

Maç haftası bülbül kesilmişti ama maç sonrası sustu!

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım 1-1 biten Sakaryaspor maçı sonrasında açıklama yapmadı. O Ahmet Yıldırım maç haftası gazetelere ajanslara iddialı açıklamalar yapmıştı.

Yeşil siyahlı temsilcimiz Sakaryaspor'un bugün  Kastamonu Deplasmanında 1-1 berabere kaldığı maçın sonrasında Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım maç sonrası gazetecilerin röportaj tekliflerini geri çevirdi.

Spor264.com'un haberine göre maçın bitiminden  Kastamonu Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım'a maç sonu değerlendirmesi almak için giden gazetecilere Ahmet Yıldırım 'İstemiyorum' diyerek red etti..  Ancak o  Ahmet Yıldırım maç haftası Sakaryaspor ile oynayacakları maç için haftaiçi ajanslar ve gazetelere iddialı sözler söylemişti.

Lige Sakaryaspor ile başlayan ancak yönetim tarafından alınan başarısız sonuçların ardından gönderilen Ahmet Yıldırım'ın Sakaryaspor maçı öncesinde  yaptığı iddialı açıklamalar alınan 1-1'lik sonuç sonrasında  moralinin bozuk olduğu maç esnasında da sürekli olarak hakeme tepki göstermişti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz