Maaşlarını 3 aydır alamıyorlar! SPOR

Maaşlarını 3 aydır alamıyorlar!

Maaşlarını 3 aydır alamıyorlar!

Rüstemler Tesisleri'nde çalışanların 3 aydır maaşlarını alamadıkları öğrenilirken, futbolculara ise peşinat ödemelerinin henüz yapılmadığı bilgisine ulaşıldı.

Perşembe günü Rüstemler Tesisleri'nde başkan İbrahim Nalbant, basınla bir araya gelerek açıklamalarda bulunmuştu. Nalbant açıklamalarında futbolcuların geçen yıldan kalan alacaklarını ödediklerini ifade ederken, "Biz bu takımın bir önceki senenin tüm alacaklarını ödedik.

Bu seneki alacaklarınında büyük bir kısmını ödedik. Orada çok ufak tefek bir miktar kaldı, kamp içerisinde ödeyeceğiz." ifadelerini kullanmıştı.

Bazı futbolculara geçen yılın alacakları olarak 6 ila 12 aylık çekler ödenirken, peşinatların ise henüz ödenmediği öğrenildi. Bu tutarsızlıkların ise futbolcuları oldukça etkilemiş gözüküyor. Bolu'da gerçekleşen kampta İbrahim Nalbant'ın dediği gibi alacaklar ve peşinatların ödenmesi bekleniyor.

RÜSTEMLER'DE MAAŞLAR 3 AYDIR ÖDENMİYOR

Sakaryaspor personelide aynı durumdan muzdarip. Personel 3 aydır maaşını henüz alabilmiş değil. Bu durum çalışanları huzursuz ederken, yönetimin en kısa sürede bu konuya el atması bekleniyor.

(spor264)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz