Bülbül Sakaryaspor'u yalnız bırakmadı GÜNCEL

Bülbül Sakaryaspor'u yalnız bırakmadı

Bülbül Sakaryaspor'u yalnız bırakmadı

Sakaryaspor’un kader maçında Sakarya Milletvekillerinden sadece Levent Bülbül takımın yanındaydı. Yeşil Siyahlı ekibin tur atlamasıyla Kulüp Başkanı Cevat Ekşi’yi ilk tebrik eden isimde Bülbül oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Levent Bülbül Samsun deplasmanında takımı yalnız bırakmadı. MHP Samsun İl Yönetimi tarafından 19 Mayıs Stadyumu’nda karşılanan Levent Bülbül Sakarya’nın tek milletvekili olarak tribünlerde ki yerini aldı.

90 dakika boyunca heyecanla maçı takip eden Bülbül, mutlu sona ulaşılmasıyla birlikte Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi’yi ilk tebrik eden isim oldu. Sakarya ile en ilgili vekil olma özelliğini Samsun deplasmanında takımı yalnız bırakmayarak bir kez daha gösteren Levent Bülbül taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmayı bildi.

Sakaryaspor’un hedefine mutlaka varacağına inandığını aktaran Milletvekili Bülbül “Samsun deplasmanında takımımız yapması gerekeni yaptı. İlk maçın avantajıyla oynadı. Artık yarı finaldeyiz. İnanıyorum ki Sarıyer maçını da geçip takımımız adını önce finale ardından da Birinci Lig’e yazdıracak.

Taraftarımızı ve bizleri misafirperverce ağırlayan Samsunspor’un da Sakaryaspor’un ardından Birinci Lig’e gelmesini gerçekten çok isterim. Mazisi başarılarla dolu, taraftarı olan takımların üst liglerde olması hepimizin heyecanla beklediği bir durum. SAmsunspor’a güzel ev sahipliği için teşekkür ederim.

Sakaryaspor formasını giyen, terinin son damlasına kadar başarmak için mücadele eden futbolcularımıza, teknik heyete, yönetim kurulunda görev alan arkadaşlara ve büyük taraftara ayrıca teşekkür etmek isterim. Bütün olmayı başarıp hedefe kilitlenildi. Şimdi kenetlenme ve destek artarak devam edecektir” dedi.

(haberlisin)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz