Kurşun kalbini bir santimle teğet geçmiş! GÜNCEL

Kurşun kalbini bir santimle teğet geçmiş!

Kurşun kalbini bir santimle teğet geçmiş!

Akyazı İlçesinin Ömercikler Mahallesinde bir apartmanda ''Neden gürültü yaptın?' kavgasında 18 yaşındaki Muharrem K.'nin tabancayla vurulduğu olayda gence isabet eden kurşunun kalbini bir-iki santimle sıyırdığı öğrenildi.

Akyazı Ömercikler Mahallesi TOKİ evleri arkasında  bulunan Asanlar sitesinde dün gece saatlerinde meydana gelen olayda, apartmanın 2. katında oturan T.A. ile üst komşusu, gürültü yaptığı gerekçesiyle tartıştı. Tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü.

Çıkan kavgada T.A. nın gürültü yaptığını iddia ettiği 18 yaşlarındaki Muharrem K.  göğsünden vurulmuştu. Gencin bu gümn yapılan ameliyatında vücuduna giren kurşunun kalbini sadece bir santim yanından geçtiği ve sağ omuz bölgesinden çıktığı tespit edildi.

Gün boyu ameliyatta kalan gencin haber yayına hazırladığı sıralarda sona eren ameliyatının iyi geçtiği ve hayati tehlikeyi büyük ölçüde atlattığı öğrenildi. 

Görgü tanıklarının ifadesine göre Muharrem K.'yi vurduğu iddia edilen T.A.'nın araçla olay yerinden bir araçla kaçtığı belirlenmişti. Polis tarafından aranan T.A. halen yakalanamadı.

(medyabar)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz