Korkunç İddia: Köpeğe Tecavüz Edildi GÜNCEL

Korkunç İddia: Köpeğe Tecavüz Edildi

Korkunç İddia: Köpeğe Tecavüz Edildi

Pamukova ilçesi'nde 6 aylık sokak köpeğine tecavüz edildiği öne sürüldü. Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Derneği üyeleri tarafından Geyve'de bir veterinere getirilen köpek yavrusu tedavi altına alındı

Alınan bilgilere göre Pamukova ilçesindebulunan Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Derneği üyeleri önceki gün Çardak Mahallesi yakınlarında sokak köpeklerini besleme yaptıkları sırada 6 aylık bir köpek yavrusunun hareketlerinden ve ağladığını gördüler.

Medyabarı'ın haberine göre Kendilerinden kaçan köpek yavrusunu yakaladıklarında yavru köpegin belini tutmaması ve kanaması olduğunu gördüler.

Geyve ilçesinde bulunan Veterinere getirdiklerinde ise köpek yavrusunda tecavüz bulgularına rastlanıldı. Yavru köpeği yakalayan hayvanseverler, tedavi için köpeği veterinere götürdüklerinde hayatlarının şokunu yaşadı.

Bağırsaklarında deformasyon ve yırtıklar olan yavru köpeğin tecavüze uğradığını iddia edilince ilçe ayağa kalktı. Hayvanseverler şüphelinin bulunması için çalışma başlatılmasını istedi.

 İDDİALARI YALANLADI

Öte yandan konuyla ilgili olarak konuşan Mahalle Muhtarı Saadettin Özkan, "Konunun gerçekle alakası yoktur, orada bulunan köpek daha önce bir trafik kazası geçirmiştir.

Onu orda bakıyorduk, hayvanseverler bulup götürmüşler. Kesinlikle öyle bir şey olma ihtimali yok, eğer olursa da köylü olarak, ilçe insanı olarak biz zaten buna müsaade etmeyiz" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz