Kolip Hendeklilerle bir araya geldi SİYASET

Kolip Hendeklilerle bir araya geldi

Kolip Hendeklilerle bir araya geldi

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Hendek’te düzenlenen toplantıda Hendekli muhtarlarla bir araya geldi.

Esnafı ve pazarı da gezen Kolip, “Başkan adayımız Ahmet Mercan ve bizlere gösterilen ilgiden anlıyoruz ki Hendek kararını vermiş. Hendek iyi olacak.” diye konuşu.

‘Hendek, ikinci evim’

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Hendek’te muhtarlarla bir araya geldi. İYİ Parti Hendek Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan ile birlikte muhtarların ve Hendek’in sorunlarını dinleyen Uzm. Dr. Kolip, Hendek’in kendisinde ayrı bir yeri olduğunu ifade ederek, “Deprem zamanında ve sonrasında Hendek’te görev yaptım. Burası benim ikinci evim.

Hendek’i çok seviyorum. Ve değerli Başkan adayımız Ahmet Mercan ile Hendek ile ilgili çok güzel projelerimi var” diye konuştu.

Büyük bir sıkıntı var

Uzm. Dr. Kolip, daha sonra Hendek esnafını ve pazarını gezerek sohbet etti. Vatandaşlar sebze, meyve fiyatlarının pahalılığından, esnaf ise işlerin ciddi oranda düşmesinden yakındı.

Pazarların yangın yeri olduğunu sürekli olarak ifade ettiğini belirten İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, “İnsanlarımız çok sıkıldı. Bunaldı.

Nefes alacak bir umut bekliyor. Sandıkta büyük bir patlama bekliyorum. Bunu her yerde görebiliyoruz. İnsanlarımız vakur bir şekilde, gürültü patırtı yapmadan bu duruma itirazı olduğunu gösterecek. Hendek’teki yoğun ilgiden görüyoruz ki, Hendek de bu konudaki kararını net bir şekilde vermiş” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz