KIZI ŞEYHİN İSTİSMARINA UĞRAYAN BABA: TEHDİT EDİLİYORUM, EVİMİN ÖNÜNDE POLİS BEKLİYOR! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
KIZI ŞEYHİN İSTİSMARINA UĞRAYAN BABA: TEHDİT EDİLİYORUM, EVİMİN ÖNÜNDE POLİS BEKLİYOR! GÜNCEL

KIZI ŞEYHİN İSTİSMARINA UĞRAYAN BABA: TEHDİT EDİLİYORUM, EVİMİN ÖNÜNDE POLİS BEKLİYOR!

KIZI ŞEYHİN İSTİSMARINA UĞRAYAN BABA: TEHDİT EDİLİYORUM, EVİMİN ÖNÜNDE POLİS BEKLİYOR!

12 yaşındaki kızı sözde tarikat şeyhi tarafından istismara uğrayan F.A. tehditler aldığını ve koruma talep ettiğini açıkladı.

Uşşaki tarikatından Eyüp Fatih Şağban'ın istismar ettiği 12 yaşındaki kız çocuğunun babası F.A., tehdit aldığı için evinin önünde polisler beklediğini söyledi.

Fatih Nurullah takma adını kullanan Uşşaki tarikatından Eyüp Fatih Şağban'ın istismar ettiği 12 yaşındaki kız çocuğunun babası F.A., Halk TV'de Gürkan Hacır ile Şimdiki Zaman Siyaset programına konuk oldu.

Baba F.A. şunları söyledi:

Fatih Nurullah ile 15 yıl önce tanıştım. Tesisatçı olarak onların işlerini yapıyordum. Öyle tanıştım.

Gürkan Hacır: Tarikata nasıl dahil oldunuz?

F.A: Kasımpaşa’da bir yer vardı. Buraya çoluk çocuk katılıyorduk. Herkes aile olarak katılıyordum biz de böyle katılıyorduk. Nişanlı olduğum süreçte gidiyordum. Evlendiğimde de eşimle. Birlikte gitmeye devam ettim.

Gürkan Hacır: Kalabalık bir tarikat mı?

F.A: Her hafta Kasımpaşa’daki toplantılara Perşembe gün en az 1000 kişi katılırdı. Ama Türkiye’nin çok yerinde var. Biz cahilliğimizin bedelini öz çocuğumuzla ödedik. Şimdi bana ihanet ettiğimi söylüyor. Ama ben ihanet etmedim. Koruma talep ettim. Evimin önünde 6 polis bekliyor. Bize tehdit geldi. Bize büyü mü yapıldı bilmiyorum.

F.A: Başka çocukların da istismara uğradığı söyleniyor. Ama ben gözümle görmediğim için bir şey diyemem.

F.A: Fatih Nurullah'ın oğlu beni aradı. 'Babama büyü yaptılar. Bu suçu böyle işledi' dedi. Arkasındaki kitleyi böyle inandırdılar.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz