Kılıç’tan Ev Hanımlarına İş Müjdesi SİYASET

Kılıç’tan Ev Hanımlarına İş Müjdesi

Kılıç’tan Ev Hanımlarına İş Müjdesi

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Camili Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, seçim çalışmalarına Camili Mahallesinde devam etti. Kılıç, Camili Mahallesi Muhtar Adayı Gökhan Küpçük’ün düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı. CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve Belediye Meclis üyesi aday adaylarının da katıldığı programda vatandaşlarla buluşan Kılıç, halkın sorunlarını dinleyerek seçim projelerinden bahsetti.

Kılıç, “Camili bildiğiniz üzere 17 Ağustos depreminin ardından kalıcı konutlarımızın inşa edildiği bölgelerden biri. Ancak aradan geçen bu kadar sürenin ardından burada maalesef ki halen sosyal hayat canlanmış değil. Biz Yenikent Bölgesinin tümünde sosyal hayatı canlandırmak istiyoruz. Bu bölge ile ilgili çok büyük bir projemiz var. Bunun altyapı ve uygulanabilirlik çalışmalarını tamamlıyoruz. Ardından halkımıza açıklayacağız” dedi.

Kılıç son olarak ise: “Bugün görüştüğüm birçok ev hanımı bize evlerinde yaptıkları el işlerinde gelir sağlamak istediğini kaydetti. Biz ekonominin güçlü olduğu bir Adapazarı inşa etmek istiyoruz. Ev hanımlarının evlerinde yaptıkları işleri kazanca dönüştürme istekleri son derece önemli. Biz tarımsal alanda çiftçilerimizin ürünlerini değerlendirebileceği bir tarımsal model tasarlıyoruz. Ev hanımları içinde böyle bir modelimiz neden olmasın. Ev hanımlarımızın evlerde yaptıkları işlerden gelir sağlayabilecekleri satış sistemlerini hayata geçirebiliriz. Bunu hep birlikte kolay bir şekilde yapabiliriz. Yeter ki inanalım ve başaralım. El işi satış merkezleri ile ev ekonomilerine ciddi bir katkı sağlamayı kendimize görev sayacağız” diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz