"Kel değilim, gördüğünüz gibi saçım var!" - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
"Kel değilim, gördüğünüz gibi saçım var!" GÜNCEL

"Kel değilim, gördüğünüz gibi saçım var!"

Sakaryaspor yeni Teknik Direktörü Suat Kaya'nın göreve başladığı ilk gün habercilerin karşısına çıktı. İşte habercilerle ilk buluşmadaki notlar.

Sakaryaspor yeni Teknik Direktörü Suat Kaya'nın göreve başladığı ilk gün Rüstemler Tesislerinde habercilerle buluştu. Habercilerin karşısına geçen  Kaya'nın heyecanlı olduğu dikkat çekti..

(Spor264.com'dan Serhat Yılmaz ve  Hüseyin  Can İğdir'in Rüstemler notları)

* Sakaryaspor'un yeni Teknik Direktörü Suat Kaya ile yaptığı basın toplantısında yönetimden kimsenin katılmaması dikkat çekti. Yöneticiler tesislerin başka yerinde gruplar halinde oturdular. Kaya'nın basın toplantısına tek çıkmak istediği öğrenildi.

Sakaryaspor'un teknik patronu Kaya, Adapazarı'na eşi ve çocuğuyla birlikte geldi. "Sakarya'da nasıl bir ortam nasıl bir yaşantı olduğunu onların da görmesini istedim.. Gittiğim her yere götürüyorum." dedi.

* Suat Kaya habercilerin karşısına yeni ektirdiği saçlarla çıktı. Bunu da şöyle anlattı: "Ben kel değilim. Saçım var gördüğünüz gibi.. Dinlenmeye çekilmiştim. Ama 2 gün önce evden saçlarımı ektirdikten sonra çıktığımda Sakaryaspor yöneticileriyle görüştüm. çok ılımlı yaklaştılar.' dedi..

Sakaryaspor Başkanvekili Yaşar Zımba  elinde tesbih Rüstemler Tesislerinde düşünceli düşünceli dolaştığı dikkatlerden kaçmadı

Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant bundan sonra basında çıkan her eleştireye cevap vereceğini söyleyerek "Para işleriyle uğrasıyordum. İlgilenemiyordum. Artık eleştirilere cevap vereceğim." diye konuştu.

Sakaryaspor'un yeni Teknik Direktörü Suat Kaya medya ile ileşitimin kesintisiz olması için habercilere: "Siz de ekmeğinizin peşindesiniz. Günün her saati  bize ulaşabilirsiniz. Sadece sizden isteğim bana ait olmayan sözleri bana aitmiş gibi yazmayın. Her türlü eleştiriye açığım" dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz