Katil Koca "Bir Anlık Sinirle" öldürmüş! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Katil Koca "Bir Anlık Sinirle" öldürmüş! GÜNCEL

Katil Koca "Bir Anlık Sinirle" öldürmüş!

Katil Koca

Adapazarı Camili Mahallesi'nde eşini para tartışmasından dolayı bıçaklayarak öldüren E.A. çıkartıldığı mahkemece tutuklandı. Emekli olan katil koca hayat arkadaşını bir anlık öfke ile ölümüne sebebiyet verdiğini söyledi.

Adapazarı Camili Mahallesinde dün sabah saatlerinde para yüzünden tartıştığı 52 yaşındaki eşini bıçaklayarak öldüren 57 yaşındaki  E.K. sevk edildiği mahkemece tutuklanırken pişmanlığını dile getirdi.

Camili Mahallesi'nde tartıştığı eşini ekmek bıçağı ile sırtından bıçaklayarak polis ekiplerine teslim olan  57 yaşındaki E.A emniyet müdürlüğündeki ifadesi sonrasında adliyeye sevk edildi.

 İfadesinde cinayeti işlediğini kabul ederken pişman olduğunu da söyleyen  E.A. bir anlık öfke ile olayların yaşandığını söyleyerek: "Para yüzünden tartıştık. Bir yakınım para istemişti. Ona para verecektim. Ama eşim karşı çıkınca sinirlendim kavga ettik." dedi.

 Eşinin ölümüne sebebiyet verdiği için pişman olduğunu söyleyen  E. A. "Pişmanım bir anlık sinirle yaptım." dedi.  Emekli olduğu öğrenilen katil koca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(medyabar)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Sakaryali10 Eylül 2019, Salı - 16.53

Verdigi ifadeler hic olumlu gelmedi hemen bir yalan buluyorlar yazlk olmus cok.