MİRAS İÇİN ÖZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
MİRAS İÇİN ÖZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ! GÜNCEL

MİRAS İÇİN ÖZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ!

MİRAS İÇİN ÖZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ!

Karapürçek'te iki kardeş arasında yaşanan tartışma can aldı.

Edinilen bilgilere göre Karapürçek ilçe merkezinde geçtiğimiz günlerde nakliyecilik yapan Ali Sert ile kardeşi Mehmet Sert arasında alacak verecek meselesi nedeniyle tartışma çıkmıştı.

Medyabar'daki detaylara göre: Olay bugün 15.00 civarında ilçe merkezindeki önce sosyal medya üzerinden tartışan ve daha sonra nakliye işyerinde bir araya gelen Sert Kardeşler arasında sözlü tartışma çıktı.

Çıkan tartışma kavgaya dönüşünde Ali Sert kardeşi Mehmet Sert'in tabancayla vurarak öldürdükten sonra olay yerinde kaçarak uzaklaştı.

Silah seslerini duyan çevre sakinleri polise haber verdiler. Kardeş katil zanlısı Ali Sert polise giderek suç aleti silahıyla birlikte teslim oldu. Mehmet Sert'in cenazesi Savcılık incelemesi sonrası Akyazı Devlet Hastanesi morguna kaldırılacak.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Bitirim7 Haziran 2019, Cuma - 20.43

Memet serte tetik çekecek dünya daki hayin ne olursa olsun nederse desin

Fani27 Mayıs 2019, Pazartesi - 11.07

Kardeş mezara kendi ceza evine çıkmaya omrude yetmez yaa o yetimler 3 tane yavrunun babalarıyla olan hayalleri herkeze bir şekilde birşeyler anlatırsın anlar o çocuklara amcan babanı öldürdü diye kimse anlatamaz yazıklar olsun Ali yazıklar olsun bu dunyanida ahiretinide bitirdin Allah'ın azabı üzerine olsun 3 sabinin hakları boynuna dolansin içerde geber git

Kerim sert23 Mayıs 2019, Perşembe - 15.45

Ali senin insanlıkla alakan yok adam kardeşini vururmr

Akyazı 5423 Mayıs 2019, Perşembe - 14.27

Şimdi aldınmı malı mülkü rahatladınmı

Mevlut bogaz23 Mayıs 2019, Perşembe - 07.14

Dünya malı için değermi ikiside güzel insandı iki aile söndü allah geride kalanlara sabır versin sözün bittiği an bu an.

mustafa fazli oglu22 Mayıs 2019, Çarşamba - 17.57

allah belani versin senin gibi kardesin uc cocugu yetim biraktin daha kucuk onlar deyermi daha dun aksam kahvede cay icti ogluyla beraber bu niye bu niye senin yatacak yerin yok serefsizzzzzz