İYİ Parti Sakarya İl Gençlik Kolları İlçe ziyaretlerini sürdürüyor - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
İYİ Parti Sakarya İl Gençlik Kolları İlçe ziyaretlerini sürdürüyor SİYASET

İYİ Parti Sakarya İl Gençlik Kolları İlçe ziyaretlerini sürdürüyor

İYİ Parti Sakarya İl Gençlik Kolları İlçe ziyaretlerini sürdürüyor

İYİ Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aydemir, Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcıları Ogeday Çamdağ ve Kubilay Özdemir İYİ Parti ilçe teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.

İYİ Parti Sakarya İl Gençlik Başkanı seçilen Yunus Aydemir ve yönetimi ilçe ziyaretlerine başladı. İYİ Parti Erenler ilçe teşkilatı ve İYİ Parti Akyazı ilçe Başkanlıklarını  ziyaret eden Yunus Aydemir ve yönetimi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden İİYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aydemir ve yönetimine görevinde başarılar dileyerek; “Bu ülkenin geleceği gençlerimizin elinde. Gençlerimize olan güvenimiz tam. Bizler her zaman tecrübelerimize gençlerimizin yanında olacağız” dedi.

İYİ Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Aydemir: ''Başkanımız Fatih Çakmak'a makamında bizleri kabul ettiği için teşekkür ederiz. Gençler olarak omuzlarımızdaki yükün farkındayız. Bu ülke için, millet için çok çalışacağız. İYİ Partili Gençler olarak daha çok kişiye ulaşmak için çalışmalar yapıyoruz. Bugünde bu çalışmalarımızı İlçe Başkanlarımız ile paylaştık. Bizlere her zaman destek olacağını söyledi. Tekrar teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz