İYİ Parti Lokma Dağıttı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
İYİ Parti Lokma Dağıttı GÜNCEL

İYİ Parti Lokma Dağıttı

İYİ Parti Lokma Dağıttı

İYİ Parti 10 Kasım dolayısıyla Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz için lokma dağıttı

İYİ Parti  Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, 10 Kasım nedeni ile yapılan protokol törenlerine katıldıktan sonra, İyi parti Adapazarı ilçe başkanlığının  Atatürk bulvarındaki üye standını ziyaret etti.Ziyaret esnasında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Dikbayır ve İyi parti yöneticileri Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz hayrına vatandaşlara lokma dağıttılar.
Konu hakkında açıklama yapan Dikbayır;10 Kasım nedeni  başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz ,dedi.
Ayrıca İyi parti üyelik standında üye çalışmalarına katılan Dikbayır,bugün ilk kez Sakarya'da üye standını ziyaret ediyorum,partinin kuruluş aşamasından beri içerisinde olan biri olarak şunu söyleyebilirim ki;vatandaşın partimize ilgisi en yüksek seviyede ve bu ilgi  her geçen günde artmaktadır,bu gözle görüldüğü gibi elimize gelen veriler ile de doğrulanmaktadır, dedi.
Partililer ve halk ile sık sık resim çekilen Dikbayır ,program sonrası başka programlarına geçmek üzere standın bulunduğu yerden ayrıldı.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz