Isır'dan aday adaylığı hakkında çarpıcı açıklamalar SİYASET

Isır'dan aday adaylığı hakkında çarpıcı açıklamalar

Isır'dan aday adaylığı hakkında çarpıcı açıklamalar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı için Adayorum’a açıklamalarda bulundu.

ADAYORUM / CANER ZABUN

Isır bir dönem Sakaryaspor ve Fenerbahçe’de oynayan ünlü Teknik Direktör Coşkun Demirbakan’ın Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi.

Isır, “Coşkun Demirbakan Sakarya için çok değerli bir isimdir. Tüm Sakaryalılar gibi bende kendisini çok seviyorum. Pazar akşamı Sakarya’ya geldiğinde beraber oturup çay içtik, sohbet ettik. Sohbetimizde ne zaman başımız derde düşse yardım edeceğini ifade etti. Ama bu bir aday adaylığı konusu değil çünkü Coşkun Demirbakan’ın şuan Adanaspor ile sözleşmesi var. Böyle bir durum söz konusu olsaydı çok mutlu olurdum.

Demirbakan Sakarya’da sevilen ve tanınan bir isim. Sakarya’ya gönül vermiş, Sakaryaspor’un başı ne zaman derde düşse yardımına koşmuş birisi. Keşke Coşkun Bey aday adayıyım dese de aday yapsak. Çok memnun olurum ama böyle bir şey söz konusu değil şuan da. Coşkun Demirbakan demokrat sevdiğimiz bir arkadaşımız, aday adaylığı konusu olmasa da her zaman her yerde yanımızda duracağını ifade etti. Fikir konusunda olsun her konuda yardım edeceğini söyledi” dedi.

Isır açıklamasının sonunda, “10 gün içerisinde 3 aday adayının belli olacak” diyerek sözlerini noktaladı.

Öte yandan Erdoğan Isır ile Coşkun Demirbakan'ın buluşmasında Diş Hekimi ve Sakaryaspor eski başkanlarından İbrahim Nalbant'ında olduğu dikkat çekti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz