Işıksu: Adapazarı’nı İstişareyle Yöneteceğiz GÜNCEL

Işıksu: Adapazarı’nı İstişareyle Yöneteceğiz

Işıksu: Adapazarı’nı İstişareyle Yöneteceğiz

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya tebrik ziyaretleri yoğun bir şekilde sürüyor.

Hizmet-İş, SMMMO ve TÜMSİAD ziyaretlerinde konuşan Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı’nın birlik ve beraberliğin şehri olduğunu ifade ederek, “Adapazarı’mızın kadim geçmişinde dayanışmayla ulaşılan o çok güzel örneklerden ilhamla,şehrimizi istişareyle yönetecek ve ekonomik yaşamına değer katan hizmetleri hep birlikte hayata geçireceğiz.” dedi.

Başkan Işıksu’ya Ziyaretler Sürüyor

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya tebrik ziyaretleri yoğun bir şekilde sürüyor. Hizmet-İş Genel Başkan Vekili Avukat Hüseyin Öz, Hak-İş Konfederasyonu Sakarya İl Başkanı ve Hizmet İş Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi ile Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık ve yönetimi Başkan Mutlu Işıksu’ya “Hayırlı olsun.” ziyareti gerçekleştirdi.

Halkla Birlikte Yönetim İlkesiyle Çalışacağız

Gerçekleşen ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı’nda yakalanan uyumlu hava ve sağlanan birlik ve beraberliğin önemli hizmetlere vesile olacağına dair inancını paylaştı. Dayanışma ve istişarenin öneminden bahseden Başkan Işıksu, “Biz her zaman ısrarla vurguluyoruz.

Adapazarı’mızda ‘Halkla Birlikte Yönetim’ ilkesine bağlı kalarak çalışacağız. Adapazarı’mızın kadim geçmişinde dayanışmayla ulaşılan çok güzel örnekler var. Birlik ve beraberliğin şehri Adapazarı’mızı istişareyle yönetecek ve ekonomik yaşamına değer katan hizmetleri hep birlikte hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz