İnegölspor-Sakaryaspor Maçı Canlı Yayınlanacak SPOR

İnegölspor-Sakaryaspor Maçı Canlı Yayınlanacak

İnegölspor-Sakaryaspor Maçı Canlı Yayınlanacak

TV 264 Genel Müdürü Caner Özkoç, Pazar günü oyananacak İnegölspor-Sakaryaspor mücadelesinin Sakaryalılara canlı olarak aktarılacağını söyledi


akarya merkezli tek uydu televizyonu TV 264 frekans bilgilerini  Türksat uydusuna çıkan kanal Cuma günü test yayınına başlıyor.
 
Tokuş Medya Grup yatırımı ile hayata geçen TV 264, Türksat'tan yayın yapacağı frekansları açıkladı.Buna göre TV 264  uydu yayınının yanısıra Kanal ayrıca Türkiye'nin en büyük dijital platformlarından biri olan D Smart'ta da 264 nolu kanaldan yayında olacak.
 
TV 264 Genel Müdürü Caner Özkoç, herkesin merak ettiği soru olan "Sakaryaspor maçları yayınlanacak mı?" sorusuna cevap verdi.
 
Pazar günü İnegöl'de oynanacak İnegölspor-Sakaryaspor maçında TV 264'ün ilk canlı yayını yapacaklarını belirten Özkoç, "Sakaryaspor maçları.. Mesela bu haftasonu Sakaryaspor'un İnegölspor maçını yayınlayacağız. Ardından Ada Tıp Sakarya Büyükşehir Basketbol'un Eurepo FİBA Cup'ta  Adapazarı'nda oynayacağı iki maçı da vereceğiz. En önemlisi  Sakaryaspor'un 21 Kasım'da Adapazarı'nda oynayacağı Beşiktaş maçını da canlı yayınlayacağız. O maçın yayın  yeni İnegölspor'un maçlarının hakkı Kanal 16'da. Bursa'da bir gazeteci ağabeyimizin kanalı. Onunla görüşüp yayın hakkını bizde aldık.. Biz de TV264 logosuyla maçı vereceğiz. Arkadaşlarımız  Serhat Yılmaz Erhan Kaytanbay, spor yorumcularımız Gökhan Alpaslan Yıldız ve Tamer Batuboylu İnegöl'e giderek maç öncesi maç sonrasını yaşananları Sakaryaspor taraftarlarına aktaracaklar. Sakaryaspor'un zaten yayıncısıyız. Ancak Sakaryaspor ile yapılan anlaşmaya göre maçları canlı olarak veremiyoruz. Kulubün talebi böyle. Ancak yayına çıktığımız içen kulüpten bir maça mahsuben TV'nin çıkışı için canlı vermek için talepte bulunacağız. Tamamen kulübün tasarrufu. Ama dış saha maçlarıyla ilgili olarak ta yanılmısoyrsam arkadaşlar Bodrumspor ve Bayrampaşa ile anlaşmayı yaptılar. Ama bu bilinsin Sakaryaspor'un maçlarının canlı veya değil sadece TV 264'de olacak. Basketbol'da da Adatıp Büyükşehir Basketbol'un  Adapazarı'nda oynayacağı 14 ve 21 Kasım tarihindeki Europe  Final Cup maçını canlı olarak vereceğiz." diye konuştu.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz