İmamoğlu, bürokratlarıyla Sapanca'da kampa girdi - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
İmamoğlu, bürokratlarıyla Sapanca'da kampa girdi SİYASET

İmamoğlu, bürokratlarıyla Sapanca'da kampa girdi

İmamoğlu, bürokratlarıyla Sapanca'da kampa girdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, görevinin 8. ayında durum değerlendirmesi için Sapanca’da A takımı ile birlikte kampa girdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yakın ekibiyle Sapanca'da ikin günlük kampa girdi. İBB üst düzey yönetiminin katıldığı kampta İBB'nin 8 ayda yaptığı çalışmaların değerlendirileceği öğrenildi. Ayrıca kampta İBB'nin önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projelerde masaya yatırılacak. 

EKREM İMAMOĞLU İKİ GÜNLÜK KAMPA GİRDİ

Ekrem İmamoğlu, 2 günlük kampta İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut, Genel Sekreter Yardımcıları Dr. Şengül Altan Arslan, İbrahim Orhan Demir, Mehmet Murat Kalkanlı, Dr. Mehmet Çakılcıoğlu, Murat Yazıcı, Turgut Tuncay Önbilgin, İBB Daire Başkanları, 28 iştirak şirketinin genel müdürleri ile bir araya gelecek.

DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPILACAK

22-23 Şubat'ta Sapanca’da gerçekleştirilecek kampın amacı birimler arasındaki koordinasyonu ve iletişimi arttırmak olarak belirlendiği bildirildi. Kampta, 8 aylık faaliyet dönemi, bugüne kadar yapılan çalışmalar, eksiklikler ele alınacak. Kampta yeni dönemdeki projelerde değerlendirilecek.

(sapanca.com.tr)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz