İl Başkanı Tever Kongre Sürecini Değerlendirdi - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
İl Başkanı Tever Kongre Sürecini Değerlendirdi SİYASET

İl Başkanı Tever Kongre Sürecini Değerlendirdi

İl Başkanı Tever Kongre Sürecini Değerlendirdi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever il ve ilçe kongreleri ile ilgili konuştu.

ADAYORUM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, partisinin milletvekilleri, İl Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı ile basın mensuplarının karşısına çıktı. Düzenlenen kahvaltı programına Yavuz’un dışında AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak başladığın konuşmasında, “Kongre Takvimimiz belli oldu. 22 Şubat 26 Temmuz arası ilçe kongreleri gerçekleşecek. Genel Merkez Teşkilat Başkanımız ve Koordinatör Milletvekilimiz ile birlikte ciddi bir çalışma içindeyiz. İlçelerle alakalı taslak tarihi oluşturdu. Şu anda acaba tarihleri yayalım daha geniş ortamda seçimleri gerçekleştirelim fikrindeyiz” dedi.

 

İlçe ve İl Başkanlıklarının belirlenmesi konusunda çalışmaların sürdüğünü kaydeden Tever, “Teşkilat Başkanlığımız ilçe ve il başkanlığı belirlenme konusunda titiz bir çalışma yürütüyor. Arzu edilen en iyi arkadaşı bulup seçime girmek üzerine bir çalışma var. Bu minvalde Sakarya’da sorunumuz yok. Teşkilatlarımız tüm hazırlıklarını tamamlamaktadır” diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz