İl Başkanı Tever, İtfaiye Teşkilatını ziyaret etti - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
İl Başkanı Tever, İtfaiye Teşkilatını ziyaret etti YAŞAM

İl Başkanı Tever, İtfaiye Teşkilatını ziyaret etti

İl Başkanı Tever, İtfaiye Teşkilatını ziyaret etti

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İtfaiye Haftası dolayısıyla, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatı’nı ziyaret ederek, Daire Başkanı Ayhan Orhan Orancı’dan faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

İl Başkanı Tever: “İtfaiye Teşkilatımız, tüm canlıların hayatını kurtarmak adına kutsal bir görev yürütüyor ve çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyorlar.

Sakarya’mızda son zamanlarda teşkilatımıza da bu kapsamda çok büyük görevler düştü ve hamdolsun birçoğu can kaybı yaşanmadan bertaraf edildi. Rabbim şehrimize, bizlere böylesi acı olayları bir daha yaşatmasın. Bizlerde bugün İtfaiye Haftası münasebetiyle daire başkanlığımıza bir nezaket ziyaretinde bulunduk.

Yangın ve kurtarma çalışmalarında, her türlü felâket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak görev yapan İtfaiye Teşkilatı’mıza göstermiş oldukları olağanüstü gayretlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, İtfaiye Haftası’nı can-ı gönülden kutluyor, İtfaiye Teşkilatı’mıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz