İbrahim Nalbant, "5 milyon TL ile geleceğiz" - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
İbrahim Nalbant, "5 milyon TL ile geleceğiz" SPOR

İbrahim Nalbant, "5 milyon TL ile geleceğiz"

İbrahim Nalbant,

İbrahim Nalbant, ilk oturumu 16 Haziran Pazar günü yapılacak olan Sakaryaspor kongresinde aday olacağını açıkladı.

Sakarya'da gözler yapılacak kongreye çevrildi. İlk oturumu 16 Haziran'da yapılacak kongre öncesinde daha önce bir çok kez aday olan İbrahim Nalbant Sakaryaspor'a başkan olduğunu resmen açıkladı.

Nalbant, "Hepiniz hoşgeldiniz. Hepinizin bildiği gibi 16'sında yapılacak olan Sakaryaspor kongresinde yönetime talibiz. Daha önce biliyorsunuz aday olmuştuk. Bu senede adayım inşallah hayırlısı olur. Sakaryaspor'da başkan olmak hep hayalimdi. Bu sene Sakaryaspor şampiyon olmayınca ve kongre kararı verilince aday olmaya karar verdim." dedi

5 MİLYON TL İLE GELECEĞİZ

Nalbant, "Yönetim kurulumuz olarak en az 5 milyon TL ile geleceğiz. Benim daha önceki adaylığımda 176 tane delege vardı. Şimdi 600 tane delege var. Kongre delege ile olacağı için kimin delegesi fazla olursa seçimi o kazanır. Zaten 5 Milyon TL'den fazla miktarla seçime girecek varsa kesinlikle gelsin."dedi. 

Yönetim kurulu listesini sayısal olarak çoğaltmak istediğini söyleyen Nalbant, "Yaşanan ekonomik krizlerden dolayı biz bu sene başkan olursak 20 kişilik bir yönetimi kurulu değil 26 kişilik bir yönetim kurulu kurmak istiyorum. Yedek yöneticilerimiz olacak." ifadelerini kullandı. 

HOCA KONUSU SONRA KONUŞALACAK

Nalbant, "Şaban hoca sevdiğimiz bir hocadır ama şuan biz daha seçilmedik. Yönetim kurulumuzla toplanmadık o yüzdende hiç hocayla ilgili bir şey konuşulmadı daha. Bizim ilk hedefimiz seçilirsek transferi açmak olacak. İkinci düşüncemiz tesislerdeki antrenman sahalarına bakım yapılacak. Üçüncü olarakta yönetimimiz toplanıp hocaya karar vereceğiz." dedi.

(spor264)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz