Hüseyin Çolak adaylığını açıkladı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Hüseyin Çolak adaylığını açıkladı SİYASET

Hüseyin Çolak adaylığını açıkladı

Hüseyin Çolak adaylığını açıkladı

Eylül 2020’de yapılacak AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Kongresi öncesinde Hüseyin Çolak, düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıkladı.

Hüseyin Çolak’ta AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’na aday oldu. Gazetemizi ziyaret eden Hüseyin Çolak konuşmasını şöyle sürdürdü.  “mensubu olmaktan onur duyduğum ak partinin Adapazarı ilçe yönetiminde ve mahalle temsilciliği görevlerinde bulundum. Adapazarı’nın her taşında iz bırakacak bir ekiple Adapazarı ilçe başkanlığına talip oluyoruz. Bizler ak parti ve Sakarya sevdalısı bir ekibiz.

Yapamayacağımız sözleri vermeden birlikte istişare etmeyi ve ortak akla değer vermeyi amaçlayan bir ekibiz. Cumhurbaşkanımız gibi omurgalı siyaset yapacağız. Teşkilatımıza ve şahsımıza karşı güven sorunu oluşturmayacağız. Parti içinde ve dışında her kesimin ve herkesin sesi olacağız. 35 yıllık siyasi hayatımızda sırasıyla RP,FP,SP,AK partimizin çeşitli kademelerinde görev aldık.

Partimizin tabanından gelen sese kulak tıkayamazdık. Samimi çalışmalarımızın şahidi olan halkımızın yoğun isteklerine kayıtsız kalamazdık. Ak parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın geleceğe yürüyüşe yeni bir heyecan ve coşkuylaartan bir güçle devam etmek istediğini söyleyen Çolak,  “Siyaset bir bayrak yarışıdır.” dedi. Bizler bu yola çıkarken önce rabbimizden hayırlı olmasını istedik.

Sefer bizden zafer Allah’tandır  dedik ve yola çıktık. Rabbim mahcup etmez inşallah. Çolak ,5 Eylül’deki ilçe başkanlığı seçiminin ardından şeffaf, adaletli ve  24 saat görev başında olan Ak Parti siyasetiyle Adapazarı’nın yeni bir taban demokrasisi dalgasıyla buluşacağını belirterek, “Amacımız,  Adapazarı’ndan yükselecek güç ile 2023 iktidarına gidecek yolu açmaktır. Bu değişimi gerçekleştirmek için İlçe Başkanlığına adayız” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Gençler yükseliyor1 Temmuz 2020, Çarşamba - 13.49

Sakarya için umut vaat eden bir kişi . Rabbim sakaryamız için böyle güzel siyaset bilenleri her daim karşımıza çıkarsın . Seçimlerdeki canı gönülden oyumuz Hüseyin çolak a

Onur1 Temmuz 2020, Çarşamba - 13.34

Dürüst, saygın bir kişiliği var. Hakkında hayırlısı olsun inşallah

BAĞIMSIZ TÜRKİYE24 Haziran 2020, Çarşamba - 01.09

Arkadaş saçlarına aklar düşmüş,yıllardan beri siyesetin içinde bulunmuşsun,aranızda hiç genç bir siyasetci yetiştirmedinizmi,bırakın bu yönetimleri genç siyesetciler yönetsin ,bırakırsanız vakti geldi bıraktı diye sizi örnek alırlar,Saygılarımla.