HER MAÇA FARKLI SPONSOR... - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
HER MAÇA FARKLI SPONSOR... SPOR

HER MAÇA FARKLI SPONSOR...

HER MAÇA FARKLI SPONSOR...

Sakaryaspor'da BMC'nin sponsorluk süresinin tamamlanmasının ardından yeşil siyahlı yönetim göğüs reklamı için farklı bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Ligin ikinci yarısında her karşılaşmaya farklı göğüs reklamı ile çıkarak kulübe maddi kaynak oluşturmak istiyor. 

Sakaryaspor'a AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun girişimleri neticesinde BMC tarafından verilen göğüs reklamının sona ermesinin ardından Yeşil Siyahlı Yönetim sponsor arayışı içerisine girmişti.

Ligde ikinci yarının ilk karşılaşması Ergene Velimeşespor deplasmanına göğsünde "Kiralık" yazısıyla çıkan Sakaryaspor Yönetimi'ne taraftardan büyük tepki gelince yönetim yeni bir proje için kolları sıvadı.

Kulüp Başkanı Cumhur Genç; formanın göğüs reklamı için her hafta farklı firmaların desteğini alarak BMC'den kaynaklanan maddi kaybı kapatmak için çalışma başlattı.

Genç yaptığı açıkalamada; "BMC tarfından oluşan kaybı şehrimizde bulunan firmalar ile kapatmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ligin ikinci devresinde kalan 16 mücadeleye her hafta farklı bir göğüs sponsorluğu ile 100 bin TL'den 1.6 milyon TL gelir etmek için çalışmalara başladık. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ ile temaslarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizde bulunan firmalarımızdan detsek bekliyoruz. " dedi. 

Ligin ikinci yarısının ilk karşılaşmasında deplasmanda Ergene Velimeşespor ile karşılaşan Sakaryaspor hafta sonu evinde konuk edeceği Elazığspor mücadelesine göğüs reklamı bulamazsa maça reklamsız forma ile çıkacak. 

(aziz güvener / medyabar)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz