Hendek DEVA’da İlçe Başkanı Fatih Güdü Oldu - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Hendek DEVA’da İlçe Başkanı Fatih Güdü Oldu SİYASET

Hendek DEVA’da İlçe Başkanı Fatih Güdü Oldu

Hendek DEVA’da İlçe Başkanı Fatih Güdü Oldu

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Hendek İlçe Kurucu Başkanı olarak Fatih Güdü atandı.

DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan yaptığı yazılı açıklamada, Hendek İlçe Başkanını duyurdu. Erdoğan açıklamasında: “Değerli Sakarya’lı hemşehrilerim; Teşkilatlanma çalışmalarımızı olağanüstü bir titizlikle sürdürüyoruz. Bu minvalde, Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan'ın tensipleriyle Hendek İlçemizin kurucu ilçe başkanı olarak FATİH GÜDÜ atanmış ve yetki belgesi teslim edilmiştir. Atamanın partimize ve Hendek İlçemize hayırlı olması temennilerimle, Fatih GÜDÜ'ye ve ilçe yönetim kuruluna başarılar dilerim.” Dedi.

Fatih Güdü kimdir?

1985 Kars doğumlu olan Fatih Güdü ilkokul eğitimini Hendek Cumhuriyet İlkokulu’nda tamamladıktan sonra

ortaokul ve lise eğitimini Hendek Atike Hanım Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi ile başladığı üniversite hayatına, Anadolu Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İstanbul Üniversitesi İşletme bölümlerini de ekledi. 2018 yılına kadar İstanbul'da sektörünün önde gelen teknoloji

şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan GÜDÜ, bağlı olduğu markanın  Batı Karadeniz Bölge Direktörü olarak ataması ile Hendek' e geri dönmüştür. Evli ve bir çocuk babası olan GÜDÜ halen ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarına bilişim ürünleri konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz