GSM Bayii baskınında son dakika gelişmesi - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
GSM Bayii baskınında son dakika gelişmesi GÜNCEL

GSM Bayii baskınında son dakika gelişmesi

GSM Bayii baskınında son dakika gelişmesi

Adapazarı'nda geçen hafta GSM bayiinde yaşanan silahlı saldırıda yaralanan iki kadın çalışan, Gebze Anadolu Sağlık Merkezi'ne sevk edildi.

Semerciler Mahallesindeki olay sonrasında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Ahben D. Ve Tuğçe Nur Y'nin bin haftadır süren tedavilerinde önemli gelişme sağlandı.

Hayati tehlikeyi atlatan iki kadın çalışanın sinirlerinde meydana gelen tahribat nedeniyle el ve ayaklarını oynatmada zorlandıkları öğrenildi. Olayın şokunu henüz atlatamayan ve olayı hatırladıkça ağladıkları belirtilen yaralıların, bu nedenle ilaçla uyutulduğu da kaydedildi.

GEBZE'YE SEVK

Bu arada, el ve ayaklarını hareket ettirmekte zorlanan Ahsen D. Ve Tuğçe Nur Y. daha kapsamlı tedavi görmeleri amacıyla dün Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki Anadolu Sağlık Merkezi'ne sevk edildi. Sevkin, çalıştıkları firmanın girişimiyle yapıldığı ve kalan tedavinin burada sürdürüleceği ifade edildi.

BABA ÜZÜNTÜLÜYÜZ

Başında vurulan Ahsen D'nin sevki yapılırken sorularımızı yanıtlayan babası, "Şu an bir şey söylemek istemiyorum, kızım ölümden döndü. Allah bize kızımızı bağışladı. Üzüntülüyüz. Ailece tek dileğimiz var kızımın iyi olması" dedi

Semerciler Mahallesi'nde geçen hafta meydana gelen olayda, telefon faturası yüksek geldiği için işyerine giden P.T. adlı müşteri, bir süre tartıştığı kadın çalışanları kurşun yağmuruna tutmuştu.

Ahsen D. Başından, Tuğçe Nur Y. ise karın bölgesinden yaralanırken, bir diğer çalışan saldırganın silahının tutukluk yapması sayesinde yara almadan kurtulmuştu. Olay yerinden kaçtıktan sonra Arifiye'de polise eşlim olan saldırgan P.T. çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

(bizimsakarya)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz