Gazetecileri görünce gülümsedi! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Gazetecileri görünce gülümsedi! GÜNCEL

Gazetecileri görünce gülümsedi!

Gazetecileri görünce gülümsedi!

Karasu ve Kocaali ilçelerinde toplam 32 hırsızlık olayını gerçekleştirdiği belirlenen azılı hırsız yakalanıp adliyeye sevk edilirken habercileri karşısında görünce rahat tavırlarıyla şaşırttı.

Alınan bilgiye göre, Kocaali İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş timleri, hakkında silahlı tehdit suçundan 2 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası ve hırsızlık kayıtları bulunan R.E'yi yakalamak için operasyon düzenledi. 

Jandarma ekiplerinin yakaladığı R.E'nin avukatı eşliğinde alınan sorgusunda Kocaali'de 16 ve Karasu'da 16 hırsızlık olayının faili olduğu belirlendi.

Aralarında beyaz eşyadan, televizyona, bilgisayardan, av tüfeğine, zirai aletlere kadar çok çeşitli malzeme çaldığını itiraf eden R.E. suç ortaklarını da ele verdi.  R.E, bazı suçları E.D. ve B.Ö. isimli şahıslarla birlikte işlediklerini itiraf etti.

R.E ifadesinde; E.D'in Ferizli Cezaevinde tutuklu olduğunu, B.Ö.'in ise nerede olduğunu bilmediğini, ayrıca çaldıkları malzemeleri ise tanımadıkları şahıslara satarak paraya çevirdiklerini söyledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz