FUHUŞ BASKINI: ADAPAZARI'NDA 3 OTEL MÜHÜRLENDİ! GÜNCEL

FUHUŞ BASKINI: ADAPAZARI'NDA 3 OTEL MÜHÜRLENDİ!

FUHUŞ BASKINI: ADAPAZARI'NDA 3 OTEL MÜHÜRLENDİ!

Sakarya Polisi, Adapazarı'ndaki otellere fuhuş operasyonu düzenledi. Fuhuş yapıldığı öne sürülen 3 otel 3 ay süreyle mühürlendi.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Adapazarı şehir merkezindeki otelleri yakın takibe aldı.

Polis, otellerde yürütülen faaliyetleri teknik olarak ve çeşitli uygualamlar yaparak bir süre takip etti.

Ekipler, Adapazarı'nda bulunan 3 ayrı otelde "fuhuş" yapıldığını tespit etti.Bu bilgi üzerine harekete geçen polis, belirlenen adreslerdeki otellere baskın yaptı.

Ekipler eş zamanlı olarak girilen otellerde detaylı incelemelerde bulundu."Fuhuşa aracılık ve yer temini" yapıldığı belirlenen otellerde bir dizi de gözaltı yapıldı. Gözaltına alınarak emniyete götürülen kadın ve erkeklerden oluşan şahıslar hakkında "fuhuş" suçundan işlem uygulandı.

Konunun intikal ettiği Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Sakarya Valiliği Zühreti Hastalıklar ve Fuhuşla Mücadele Komisyonunca "kapatma"kararı verilen 3 otel, Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince 3 ay süreyle mühürlendi. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

(medyabar)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz