Eski Sakaryasporlu Samsunspor'un başına geçti - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Eski Sakaryasporlu Samsunspor'un başına geçti SPOR

Eski Sakaryasporlu Samsunspor'un başına geçti

Eski Sakaryasporlu Samsunspor'un başına geçti

Futbolculuk döneminde Sakaryaspor'da da forma giyen teknik direktör İrfan Buz TFF 2. Lig ekiplerinden Samsunspor ile anlaşmaya vardı.

Samsunspor kamuoyunu günlerdir meşgul eden soru cevabını buldu. Kırmızı-Beyazlılarda yazılı açıklama yapan Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Direktör İsmet Taşdemir ile yolların ayrıldığını söyledi.

YAZILI AÇIKLAMA YAPILDI

Kırmızı-Beyazlılarda Teknik Direktör İsmet Taşdemir dönemi sona erdi. İstanbul'dan dönen Genel Menajer Mustafa Aztopal gündeme dair resmi sitede yazılı açıklamada bulundu. Aztopal, "Samsunspor A.Ş. olarak Teknik Direktör İsmet Taşdemir ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Bayram sonrasında, yeni teknik ekibin belirlenmesi ve oyuncu kadrosunun yapılandırılması konularında yoğun bir tempoda çalışmalarımıza devam edeceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadelerine yer verdi.

PRENSİPTE ANLAŞILDI

Öte yandan Kırmızı-Beyazlılar 4-5 gündür birkaç teknik adamla görüşen baskan İsmail Uyanık ve ekibi kararını İrfan Buz'dan yana kullandığı öğrenildi. İrfan Buz'la yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ve uzun vadeli bir sözleşme imzalanması konusunda prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi. Bu konuyla ilgili geniş açıklamanın ise bayram sonrası yapılacağı ifade edildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz