Erenler’e Yeni Sentetik Çim Saha - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Erenler’e Yeni Sentetik Çim Saha SPOR

Erenler’e Yeni Sentetik Çim Saha

Erenler’e Yeni Sentetik Çim Saha

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün imkan ve kabiliyetleriyle Erenler İlçesine yeni bir Sentetik Çim Zeminli Saha kazandırılması için çalışmalar başladı.

19 Spor Kulübünün bulunduğu Erenler İlçesindeki Erenler Atatürk Stadındaki Sentetik Çim zeminli Sahanın yanındaki 2 nolu sahanın da Sentetik Çim Zeminli Saha olması için girişimlere başlandı.  

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy; “ İlimizde Amatör Futbolun neredeyse tüm yükünü çeken Erenler Atatürk Spor Kompleksindeki eksikliklerini giderdik. İdari bina ve tesis boyandı. Tribün metal plakaları değişti ve komple onarıldı. Tribüne protokol koltukları takılarak protokol alanı oluşturuldu. Yön ve işaret tabelaları yenilendi. Kale direkleri yenilendi. Erenler Atatürk Stadı İdari Binasına Kütüphane yapıldı. Erenler Stadına süs bitkileri ekildi ağaçlandırıldı. Çit yapıldı. Erenler Atatürk Stadındaki Sentetik Çim Zeminli Sahanın yanındaki 2 nolu sahanın da Sentetik Çim zeminli Saha olması için girişimlere başladık. Bekirpaşa Cemal Kamacı Spor Salonu da İl Müdürlüğümüz bünyesine aldık. Bekirpaşa Cemal Kamacı Spor Salonunda bakım ve onarım çalışmalarını tamamladık.  “şeklinde konuştu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz