“Erenler’e Hizmet İçin Göreve Talibiz” SİYASET

“Erenler’e Hizmet İçin Göreve Talibiz”

“Erenler’e Hizmet İçin Göreve Talibiz”

Harun Şen, aday adaylığı başvuru formunu AK Parti Erenler İlçe Başkanlığına vererek resmen aday adayı oldu. Şen, “Erenler’e hizmet için göreve talibiz” dedi.

BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz’a aday adaylık başvuru formunu teslim eden Harun Şen, resmen aday adayı oldu. 2014 yılında da Erenler’den aday adayı olan Şen, başvuru programında yaptığı açıklamada; Erenler ilçesine hizmet için göreve talip olduğunu söyledi. Şen, “AK Parti’de hizmet bir bayrak yarışıdır. Bayrağı devralan millete hizmete devam eder. Bizde bu kutlu davada görev almak, Erenler ilçemize hizmet edebilmek için göreve talibiz. Başvurumuz hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

KALKINMA YERELDE BAŞLAR

Yerel yönetimlerin AK Parti için önemine dikkat çeken Şen, “Sayın Cumhurbaşkanımızın; “Demokrasi, hizmet ve kalkınma, yerelde başlar” sözü, yerel yönetimlerin rolünü en güzel şekilde ifade etmektedir.  2002 yılında halkın büyük desteği ile iktidar olan AK Parti, Yeni Türkiye’nin inşası için milletinden aldığı güç ve liderinin teveccühü ile Türkiye tarihinin en vizyoner siyasi partisi olmuştur. Türkiye’nin dönüşümüne öncülük eden AK Parti, 2004 yılında girdiği ilk yerel seçimlerin ardından modern, estetik ve yaşanabilir şehirler sloganı ile AK Belediyeciliği hayatımıza sokmuştur.

ERENLER BİZİM EVİMİZ

Şen son olarak ise şunları kaydetti: “AK Parti’nin insanı merkeze alan belediyecilik anlayışı, bizim yol haritamızın merkezinde yer almaktadır. Bir tarım ve sanayi merkezi olan Erenler’in, daha dinamik, yüzü gülen, doğa dostu, huzurun adresi, sahip olduğu imkanları fırsata çeviren, altyapısıyla, üstyapısıyla örnek gösterilen ve bölgesinde cazibe merkezi olan bir ilçe olması için Erenler’i hep birlikte inşa etmek için göreve talibiz. Erenler bizim evimiz. Gözümüzü dünyaya açtığımız, dünyaya bakışımızı şekillendirdiğimiz memleketimiz. Hayatımızı kazandığımız, çocuklarımızı büyütüp sevdiklerimize yuva olan yurdumuz. Biz, Erenler’in neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu göreve talip olmadan önce, zaten sürekli içerisinde yaşadığımız ilçemizin ihtiyaçlarını çok iyi analiz ettik. Bu vesileyle, bir bayrak yarışı olan AK Parti belediyeciliğini, bizden önce yapılanların üzerine koyarak, geleceğe hazırlamak istiyoruz.”

HARUN ŞEN KİMDİR

1974 yılında Erenler ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini Erenler’de tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi İnşaat Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi okudu. Kuruluşundan itibaren AK Parti’nin birçok kademesinde görev aldıktan sonra 2014 yılında Erenler’den Belediye Başkanı Aday Adayı oldu. Ayrıca partisinin İl ve İlçe Delegelikleri görevlerinde bulundu. Çeşitli STK’larda görevler alan Şen, 2014’teki aday adaylığının ardından partinin teşkilat çalışmalarında aktif olarak çalışmayı sürdürdü. İnşaat alanında faaliyet gösteren aile şirketinde Genel Müdürlük görevine devam eden Şen, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Sebahattin AYKAN12 Kasım 2018, Pazartesi - 00.53

Değerli kardeşim, çıktığın bu kutsal yolda sana başarılar diliyorum. Dürüstlüğün, alçak gönüllülüğün, çalışkanlığın, güler yüzlülüğün, yıllardır bu ilçede yaşamışlığın, teknik bilirkişiliğin ve iyi bir aile terbiyesi almışlığın, belediyenin ve ilçemizin sorunlarını çok iyi bilen birisi olarak, bu göreve fazlasıyla layıksın. RABBİM, HAKKINA VE HALKIMIZA HAYIRLARA VESİLE KILACAKSA, İNŞALLAH NASİP ESİN DERİM. Yolun açık olsun, Allah C.C. yar ve yardımcın olsun...

Recep hicsonmez10 Kasım 2018, Cumartesi - 21.54

Kardeşim yolun açık olsun arkandayiz evelallah hayırlı olsun.