ERDOĞAN’IN SAKARYA MİTİNGİNDEN NOTLAR… - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
ERDOĞAN’IN SAKARYA MİTİNGİNDEN NOTLAR… GÜNCEL

ERDOĞAN’IN SAKARYA MİTİNGİNDEN NOTLAR…

ERDOĞAN’IN SAKARYA MİTİNGİNDEN NOTLAR…

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakarya Demokrasi Meydanı'nda (Eski adı Kent Meydanı) mitinge çok sayıda vatandaş katılarak Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulundular.

Sakarya Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen mitinge Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti ve MHP Sakarya Milletvekilleri ile Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, belediye başkan adayları ve vatandaşlar katıldı.

Mitingin başlamasından yaklaşık bir saat önce vatandaşlar Demokrasi Meydanı’nı doldurdular.

Sakarya Demokrasi Meydanı’nın yeniden düzenlenmesinden hemen sonra ilk mitingi Cumhurbaşkanı Erdoğan yapmış oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mitingde yaptığı konuşmada: " Sakarya’ya son 10 yılda büyük hizmetler yapmış Zeki Toçoğlu’na şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Erdoğan’ın konuşmasının ardından, AK Parti ve Cumhur İttifakı Sakarya Belediye Başkan adaylarını açıklayan sunucu ilk 3 belediye başkan adayı haricindeki tüm belediye başkan adaylarının aday olduğu yerleri birbirine karıştırdı.

Erdoğan’ın mitingi için çok sayıda polis görev yaparken Sakarya Demokrasi Meydanına çıkan bütün yollar araç trafiğine kapatıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopter pistinden meydana otobüsle gelirken, yol üzerinde oyuncak, çay ve kitap dağıttı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan miting sonunda da vatandaşlara bez çanta içerisinde çay dağıttı. Erdoğan son olarak 16 AK Parti ve bir Cumhur İttifakı Adayı ile sahnede halkı selamlarken "Bir Aşk Hikayesi" şarkısını seslendirdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz