ZEHRA HATİPOĞLU NASIL ANILACAK? - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
EDİTÖR YORUMU

EDİTÖR YORUMU

haber@adayorum.com

ZEHRA HATİPOĞLU NASIL ANILACAK?

ZEHRA HATİPOĞLU NASIL ANILACAK?

EDİTÖR YORUMU

AK Parti'de ilçe kongrelerinin ardından önce İl gençlik kolları başkanı değişti. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongrede ise İl Başkanı Yunus Tever yeniden il başkanlığına seçilmişti.

Sırada il kadın kolları başkanlığı seçimleri var…

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu'nun önümüzdeki kongrede başkanlığı devredeceğine ilişkin dün kulislere bir haber düştü.

Konuyu araştırdık. Önce Zehra hanımın çevresine sorduk. Ardından AK Parti kaynaklarıyla görüşerek bu konuyu doğrulattık...

Zehra Hatipoğlu, genel merkezle görüşmüş, kendisine birlikte çalışalım teklifi de yapılmış.

Sürecin nasıl işleyeceğini, Hatipoğlu'nun siyasi yaşamına bundan sonra nasıl devam edeceğini hep birlikte göreceğiz.

Yalnız burada bir noktanın altını çizmek istiyorum...

Hatipoğlu'nu siyasete girdiği günden beri takip ediyoruz. Gazeteci olarak birkaç kez kendisiyle sohbet etme imkanı da buldum. Ancak Hatipoğlu uzaktan gördüğümüz kadarıyla yıllardır sürdürdüğü bu görevde başarılı olmuş bir isim.

Öncelikle siyasette ahlaki duruşuyla var olmuş biri. Bu belki de her şeyden daha önemli. İktidar partisinin il kadın kolları başkanı olmak kolay bir görev değil.

Yıllarca bu görevi ilkelerden taviz vermeden, ayak oyunlarına dahil olmadan, birilerine yaranmak için kişiliğinden taviz vermeden sürdürmek hiç kolay değil. Meslekte 35 yılı aşkın zamandır görev yapıyoruz. Ne siyasetçiler, ne iktidar temsilcileri gördük. Herkes bir göreve gelir ve bu görev esnasında yapıp ettikleriyle ileride hep anılır…

Bazı siyasetçiler vardır, bu şehirde görev yaptıktan sonra Bulvarda, Çark Caddesi'nde tek başına gezecek cesareti kendinde bulamamıştır…

Ama öyle siyasetçiler de vardır ki görevi bırakır bırakmaz ertesi gün bu şehrin sokaklarında turlamaya, esnafla oturup çay içmeye devam etmiştir. Kimseden utanacak bir şey olmamıştır.

Bizim gördüğümüz kadarıyla Zehra Hatipoğlu Sakarya'nın sokaklarında dolaşırken başı dik gezebilecek siyasetçilerden biri…

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Adalet13 Şubat 2021, Cumartesi - 15.37

Zehra HATİPOĞLU dürüst ve çalışkan biridir. Şahitlik ederiz

SÜMEYRA ÖZGÜR30 Ocak 2021, Cumartesi - 01.59

Zehra Hatipoğlu Sakarya'nın gelmiş geçmiş en iyi başkanıydı ...

Davamızın takipçisiyiz.28 Ocak 2021, Perşembe - 20.54

Yıllardır tanırım kendisini tamamen kendisini teşkilata davasına adamış bir insan. Ama şu bir gerçek ki koltuk sevdası olmayan insanlar davasına sonuna kadar sahip çıkıyor.. sayın Zehra Hatipoğlu bunun en gerçek örneği . Ben ondan razıyım rabbim de Zehra hanımdan razı olsun.

Eminekoca28 Ocak 2021, Perşembe - 20.16

ZEHRA BAŞKANIN KIYMETİNİ BİLİYORUZ BİZ. AMA SIYASETTE BAŞARI CEKILEMIYOR MAALESEF. SAKARYANIN KADIN VEKİLİ ZEHRA BASKAN OLMALIYDI.

Arzu Uysal28 Ocak 2021, Perşembe - 19.13

Başkanımız davasına ve Reisin bağlı Başı dik asil bir başkandır bir çok İl başkanına örnek Başkanlık yapmıştır. Gecesini gündüzüne katan her bir gönüle giren harika bir insandır. Asil ve Bi okadar yürekli Başkan dır mazlumun ve garibanın anasıdır önce Allah sonra biz şahidiz. Her zaman Başkanımızın yanındayız. Allah var Gam yok

Tulay Ekşioglu28 Ocak 2021, Perşembe - 17.36

yediden yetmişe herkesin gönlüne girebilmis naif hanfendi bilgili görgülü davasın da dik her zaman herkesten çok çalışan bir başkandır ,bazı gidişler muhteşem bir dönüşün baslangicidir

Hanım Akcay28 Ocak 2021, Perşembe - 16.33

Zehra Hatipoğlu başkanımız tamdava kadınıdır Dik duruşuyla hoş görüşüyle sevilen bir başkadır

Sonuna kadar sakarya28 Ocak 2021, Perşembe - 15.54

Sayın editörüm güzel noktalara değinmişsiniz ancak en önemlisini unutmuşsunuz, müsadenizle yazıyorum. Zehra başkanımız her zaman kimsesizlerin, yoksulların ve muhtaçların yanında oldu ve eminimki olmaya ünvansızda olsa devam edecektir. Yıllardır çalışmalarına şahitlik eden biri olarak Allah razı olsun.

Sakaryadan biri28 Ocak 2021, Perşembe - 15.53

Bizim icin yerine kim gelirse gelsin yine Zehra Baskan bizim baskanimiz olacak, onun gibisinin gelme ihtimali yok. Yaptigi her sey icin can i gonulden kutluyorum kendisini, Allah yolunu acik etsin. Eminim bu onun icin bir son degil, bir baslangic olacaktir.

Yazarlar