Dur İhtarına Uymadılar: Nefes Kesen Kovalamaca - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Dur İhtarına Uymadılar: Nefes Kesen Kovalamaca GÜNCEL

Dur İhtarına Uymadılar: Nefes Kesen Kovalamaca

Dur İhtarına Uymadılar: Nefes Kesen Kovalamaca

İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Hırsızlık Şube ekipleri şehir dışından gelen hırsızlık suçlarından çok sayıda kaydı bulunan 5 kişi yaşanan kovalamaca sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Ekipleri suç kaydı bulunan ve şehir dışından ilimize gelen 34 KH .. plakalı aracı şehir merkezinde durdurmak istedi. 

Araçta yaşları 19 ile 21 arasında değişen 4'ü kadın ve bir erkek şahıs polisin dur ihtarınına uymayarak kaçmaya başladı. 

Hırsızlık Büro Şubesi'ne bağlı ekipleri nefes kesen kovalamacasının ardından şüpheliler Arifeye Hanlı Mahallesi'nde kullandıkları araç ile birlikte yakalandı.

Gözaltına alınan şüphelilerin çok sayıda hırsızlık suçundan kaydı olduğu anlaşılırken 1 kişinin hırsızlık suçundan aranması olduğu belirtildi.

Araçta yapılan aramalarda 1 adet ziynet eşyası ele geçirilirken işlemlerin ardından dur ihtarına uymamaktan şoföre cezai işlem uygulandı.

Araç çekici yardımı ile bağlandı.

Gözaltına alınan şahıslardan 4'ü işlemlerinin ardından serbest kalırken aranması bulunan 1 kişi adliyeye sevk edildi. (Medyabar)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz