DEVA Partisi Gençlik Buluşması Sakarya'da Yapıldı - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
DEVA Partisi Gençlik Buluşması Sakarya'da Yapıldı SİYASET

DEVA Partisi Gençlik Buluşması Sakarya'da Yapıldı

DEVA Partisi Gençlik Buluşması Sakarya'da Yapıldı

DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Av. Doğa Şanlıoğlu Sakarya'da gençlik buluşması gerçekleştirdi.

Gençlerin gelecek Türkiye hayallerini farklı şehirlerde birçok gençle birlikte konuşuyor. Yapılan etkinliklerde alışılagelmiş bir görüşme düzeninin dışında yenilikçi bir sistemle görüşmelerini sürdürdüğünü belirten Şanlıoğlu, görüşmelerinde kürsü kullanmıyor. Herkesin daire düzeninde oturduğu sistem aracılığıyla katılımcıların birbirleriyle daha rahat ve daha interaktif bir sohbet gerçekleştirilmesinin amaçlandığını anlatıyor.

Yapılan görüşmelerde gençliğin sorunlarının birçoğunun bütün şehirlerde ortak olduğunu belirten Şanlıoğlu; Özgürlük, işsizlik, adalet ve eğitim gibi ana başlıkların ülkemizde ortak sorunlar olduğunun altını çiziyor.

DEVA Partisi Gençlik Politikaları Başkanlığı’nın çalışma düzenine dikkat çeken Şanlıoğlu, Gençlik Politikaları Başkanlığı olarak mevcut sorunları sürekli dile getirmekten çok bu sorunlara yönelik çözüm önerileri sunmaya ve politikalar oluşturmaya çaba sarf edildiğine dikkat çekiyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz