DESTEK OLARAK KULLANDIĞI TÜFEĞİ CANINDAN ETTİ! - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
DESTEK OLARAK KULLANDIĞI TÜFEĞİ CANINDAN ETTİ! GÜNCEL

DESTEK OLARAK KULLANDIĞI TÜFEĞİ CANINDAN ETTİ!

DESTEK OLARAK KULLANDIĞI TÜFEĞİ CANINDAN ETTİ!

Geyve Melekşesolak Mahallesi'nde 68 yaşındaki Fehmi Sever tüfeğin kazaen ateş alması sonucu hayatını kaybetti.

Yapılan araştırma ve inceleme sonucunda Sever'in kapı eşiğinden geçerken destek almak için kullandığı av tüfeğinin ateş alması sonucu vurulduğu tespit edildi

Geyve, Alifuatpaşa Mahallesinde oturan bugün sabah saatlerinde Melekşesolak Mahallesindeki evine giden 68 yaşındaki Fehmi Sever’den haber alamayan çocukları, Melekşesolak’ta oturan amcalarını telefonla arayıp, babalarının sabaha saatlerinde mahalleye gelmek için Alifuatpaşa dan ayrıldığını ancak kendisinden akşam saatlerine kadar haber alamadıklarını bildirdiler.

Kardeşinin Mahalledeki evine giden amca kardeşi Fehmi Sever’i evinin önünde kapı eşiğinde yanında av tüfeği ile kanlar içinde yerde yatarken buldu.

Olayın 112 sağlık ekipleri ile jandarmaya bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler 68 yaşındaki Fehmi Sever’in öldüğünü belirledi.

Geyve Cumhuriyet Savcılığı ile Jandarma Olay Yeri inceleme ekiplerinin yaptığı araştırma ve inceleme i sonucunda 68 yaşındaki Fehmi Sever’in elindeki av tüfeğini kapı eşiğinden geçerken destek olarak kullandığı, dengesini kaybedip düşerken elinin tetiğe değmesi sonucu av tüfeğinin ateş alıp sol kolunun altından vurulduğunu belirledi.

68 yaşındaki Fehmi Sever’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Geyve Devlet Hastanesine getirildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz