DEMİRBAKAN: GÖRÜŞTÜK TEKLİFLERİMİZİ VERDİK BEKLİYORUZ! SPOR

DEMİRBAKAN: GÖRÜŞTÜK TEKLİFLERİMİZİ VERDİK BEKLİYORUZ!

DEMİRBAKAN: GÖRÜŞTÜK TEKLİFLERİMİZİ VERDİK BEKLİYORUZ!

Sakaryaspor Teknik Direktörlüğüne adı geçen Coşkun Demirbakan, yönetimle görüşmesiyle ilgili ‘Sakaryaspor ile görüştük bir araya geldik. Tekliflerimizi sunduk. Bekliyoruz' dedi.

Sakaryaspor'da 6 dönem teknik direktörlük yapan Sakaryalı Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, Sakaryaspor Teknik Direktörlüğü için kendisine gelen teklifle ilgili spor konuştu. Demirbakan 'Görüşme yaptık bekliyoruz' dedi.

Coşkun Demirbakan spor264.com editörüne görüşmelerle ilgili olarak açıklama yaparken 'Bir öngörüşme yaptık. Yönetimin görevlendirdiği isim Erkan Sezgin ile bir araya geldik. Burada transferi projeyi görüştük. Sezon içerisinde neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Ben şartlarımı sundum. O da yönetime sunacağını söyledi' dedi.

Türkiye liglerinde en son 1'nci ligde takım çalıştıran Demirbakan, 2'nci ligde yer alan Sakaryaspor'u çalıştırmasıyla ilgili olarak 'Neden olmasın ki önemli olan Sakaryaspor'a bir şey vermek. Ben bu takım Süper ligde l'nci ligde iken de 6 dönem çalıştırdım' dedi.

(spor264)

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz