“Değerli siyasetçilerimiz tasfiye edilmiştir!” SİYASET

“Değerli siyasetçilerimiz tasfiye edilmiştir!”

“Değerli siyasetçilerimiz tasfiye edilmiştir!”

Demokrat Parti merkez karar kurulu üyesi Bülent Akça’dan siyasetçilerin tasfiye edildiği iddiası.

İŞTE AKÇA’NIN YAZILI AÇIKLAMASI

Son günlerde ittifak yapan partilerin belediye başkan adaylarını açıklamaları hizmet bekleyen Sakaryalımızı bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır.

Siyasi partilerin içerisinde partizanlık yapmadan sadece millete hizmet etmek için siyaset yapan Sakaryamızın yetiştirdiği birçok değerli siyasetcimiz ne yazık ki yine bu süreçte tasfiye edilmiş oldu ve yine partizan belediye başkan adaylarının tercih edildiğini görmekteyiz.

Geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 73’üncü yılını geride bırakan partimiz hiçbir ittifakın içinde yer almadan tek adam sultasına, bir zümrenin baskısna, tek bir fikrin dayatılmasına karşı, milleti millet yapan değerlerle birlikte, milletin egemenliğinin ihdası için tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakaryamızda da sadece millete hizmet edecek kadrolarla sineyi milletin huzuruna çıkacaktır.

Biz Demokratları diğer partilerden ayrı kılan en büyük özelliğimiz ‘’Yeter söz milletin’’dir ilkesi ile hareket eden herkesi kucaklamasıdır, bu düşünce ile milletimize hizmet etmek isteyen tüm siyasetçilerimize Demokrat Partinin kapıları sonuna kadar açıktır.

Son olarak bir kez daha belirtmek isterim ‘’Yeter söz milletin’’ ilkesi doğrultusunda biz Demokratlar “Uhud okçuları gibi ganimet toplamaya inenlere inat,  geçmişte olduğu gibi bugünde durduğumuz yerde duracağımızı’’ belirtirim. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz