Davutoğlu’nun Sakarya’ya geleceği tarih belli oldu - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Davutoğlu’nun Sakarya’ya geleceği tarih belli oldu SİYASET

Davutoğlu’nun Sakarya’ya geleceği tarih belli oldu

Davutoğlu’nun Sakarya’ya geleceği tarih belli oldu

AK Parti eski Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘Dostlar Platformu’ buluşmasının Sakarya Randevusu için çalışmalar son şeklini aldı.

Davutoğlu’nun Sakarya’ya gelişi ile ilgili olarak AK Parti Sakarya Eski Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün başını çektiği ekip yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ediyor. Binlerce davetiye bastırarak eski AK Partili, Saadet Partili, DYP ve MHP’liler ile temasa geçilerek Davutoğlu’nun Sakarya ziyaretine katılmaları için uğraş verildiği öğrenildi.

Ahmet Davutoğlu’nun ‘Dostlar Platformu’ Sakarya buluşmasının 23 Ağustos 2019 Cuma akşamı Serdivan’da bulunan Hanedan Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Saat: 18.30’da başlayacak ‘Dostlar Buluşması’ için bazı siyasilerin konuşmasının ardından Davutoğlu’nun gündemi değerlendireceği ve yeni oluşum hakkında bilgilendirmede bulunacağı ifade edildi.

Kimler var?

AK Parti eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün başını çektiği Sakarya oluşumunda, İsmail Durmaz, Talip Altıntaş, Cemal Sağlam, Naci Kral, Mehmet Çatalbaş, Recep Özdemir, Ahmet Genç, Hüseyin Gürsoy, Sebahattin Ergün gibi isimlerin yanında sürpriz isimlerin yer alacağı ifade edildi.

Eski başkanlar 2nci etapta

Davutoğlu’nun Sakarya buluşmasında ilk etapta eski belediye başkanı ve siyasetçilerin çok istemelerine rağmen bulunmayacakları ifade edildi.

Hükümet ve Devlet ile yakın zamanda iş yapmış seçilmiş, aday olmuş siyasilerin Davutoğlu’nun 2ncü ve 3ncü ziyaret atağında ortaya çıkacakları ve bunun partiye olan katılımları hızlandıracağı ifade edildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz