Danışmanlık İddialarına Cevap Verdi - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Danışmanlık İddialarına Cevap Verdi SİYASET

Danışmanlık İddialarına Cevap Verdi

Danışmanlık İddialarına Cevap Verdi

Kocaeli Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sakarya Büyükşehir'e danışman olacak iddialarına yanıt verdi

Üç dönem Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptıktan sonra 31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde yeniden aday olmayan İbrahim Karaosmanoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne 'danışman olacak' iddiaları ile ilgili Özgür Kocaeli Gazetesine konuştu..

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde 3 dönem başkanlık yapan tecrübeli siyasetçi İbrahim Karaosmanoğlu ile ilgili Sakarya yerel gazetelerinde; Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne "danışman olacak" haberi çıktı. Çıkan haberler ile ilgili olarak gazetemize konuşan Karaosmanoğlu, konuya açıklık getirdi. Karaosmanoğlu, "Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce benim arkadaşım. Kendisi beni arayarak yerel konularda danışmanlık yapmamı istedi. Arkadaşıma teşekkür ettim ama kendisine 'Bu saatten sonra memur olmak istemiyorum' fakat sana yardımcı olurum dedim" ifadelerini kullandı.

KOCAELİ MEDYASINDA YANKI BULDU. 
Sakarya Büyükşehir Belediye  Başkanı Ekrem Yüce'nin, Kocaeli Büyükşehir eski Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu danışman olarak almak istemesi, Kocaeli'de ilgi uyandırdı.

Kocaeli Barış Gazetesi, İbrahimoğlu'nun danışmanlık teklifiyle ilgili olarak ''Kocaeli'yi Türkiye'nin en borçlu belediyesi yapan, Diyarbakır'a atanan kayyumun başkanlık makamını saraya dönüştürmesine koordinatör olduğu halde sessiz kalan Kocaeli Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesine danışman oluyor! Bakalım Sakarya, borç konusunda Kocaeli'yi sollayabilecek mi?'diye yazdı

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz