Daha Sağlıklı Nice Bayramlara - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
Daha Sağlıklı Nice Bayramlara GÜNCEL

Daha Sağlıklı Nice Bayramlara

Daha Sağlıklı Nice Bayramlara

Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse, tüm Sakaryalıların Ramazan Bayramını tebrik etti.

 KORONAVİRÜS ALACAĞIMIZ ÖNLEMLERDEN GÜÇLÜ DEĞİL
Tüm Sakarya halkının Ramazan Bayramını kutlayan Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse, Covid 19 Pandemisinden dolayı bu yıl farklı bir bayram yaşanacağını ifade ederek, “Başta biz sağlık çalışanları olmak üzere hepimizin hayatını derinden etkileyen Covid 19 Pandemisinden dolayı bu yıl Ramazan Bayramını sevdiklerimizden uzakta geçirecek olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Ancak daha mutlu ve sağlıklı bayramlara kavuşmak için evimizde kalmamız hayati önem taşıyor. Sağlık Bakanımız Dr. Fahrrettin Koca’nın da dediği gibi ‘Koronavirüs alacağımız önlemlerden güçlü değildir.” Bu açıdan bayramda evimizde kalmalıyız” dedi.
BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
Op. Dr. Köse son olarak ise şunları kaydetti: “Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken Ramazan Bayramının manevi atmosferi ülke ve millet olarak dayanışmamıza ve birlikteliğimize vesile olsun. Ben tüm Sakaryalı hemşerilerimin ve vatandaşlarımızın bayramının mübarek olmasını dileyerek tebrik ediyorum. Bu süreçte hayatlarını hiçe sayarak halkımızın sağlığı için görevlerinin başında duran doktordan hemşiresine, idarecisinden temizlik görevlisine kadar tüm sağlık çalışanlarımıza da bu vesile ile teşekkür ederim. Hepsine büyük bir minnet ve şükran borçluyuz. Bu görünmez kahramanlarla aynı mesleği yapmaktan gurur duyuyorum. Pandemi sürecinde hayatlarını kaybeden tüm meslektaşlarıma ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, tedavi görenlere acil şifa dileklerimi Özel Medar Hastanesi ailesi adına iletiyorum.”
 
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz