“Cumhurbaşkanı’mızı Karşılamaya Hazırız” SİYASET

“Cumhurbaşkanı’mızı Karşılamaya Hazırız”

“Cumhurbaşkanı’mızı Karşılamaya Hazırız”

AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya’ya gelişiyle ilgili istişarelerde bulundular.

AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’nın da hazır bulunduğu ziyarette, Milletvekili İsen Başkan Öztürk ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Mart Pazar günü il kongresine katılmak üzere ilimize yapacağı ziyaretle ilgili istişarelerde bulunarak, kongreye yoğun katılımın sağlanmasına yönelik çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

İstişarede Bulundular

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk “ Milletvekilimiz Mustafa İsen Hocamız her fırsatta belediyemizi ziyarette bulunarak bizlerle birçok konuda istişarede bulunması bizi memnun ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Martta gerçekleşecek olan il kongresine katılımları ile ilgili istişarelerde bulunduk. İnşallah İl kongremizi Cumhurbaşkanımızın ilimize teşrifleri ile büyük bir coşku içerisinde gerçekleştireceğiz” diyerek, Milletvekili Mustafa İsen’ e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz