Cumhur Genç 'Varım' dedi ve ekledi... GÜNCEL

Cumhur Genç 'Varım' dedi ve ekledi...

Cumhur Genç 'Varım' dedi ve ekledi...

Sakaryaspor'da aday olup olmayacağı en çok merak edilen isimlerde biri olan Cumhur Genç önemli açıklamalarda bulundu.

Basının karşısına çıkan Sakaryaspor yönetiminde 'Cumhur Genç başkan adayı olacak mı?' sorusu cevap buldu. Kendisine direkt olarak yöneltilen soruya Cumhur Genç 'Yönetim kurmak için çalışmalarımız sürüyor. Kongre tarihine kadar(Pazar)5 milyon TL bulabilirsem başkan adayı olurum" açıklamasında bulundu.

Genç, sponsor arayışlarında İstanbul'daki firmalara yöneldiği, forma ve göğüs reklamı üzerinde bir arayış olduğunu ifade etti.

Aynı zamanda kimseye Sakaryaspor üzerinden hayal satmaması yönündede çağrıda bulunan Cumhur Genç, "Öyle projelerle bu şehri kimse oyalamasın. 5 milyon TL parası olmayan kimse çıkıp ben adayım demesin. Bu sene işlerin nasıl olduğunu gördük. Ordan burdan para gelecek diye değil cebindeki paraya güvenenen gelsin."dedi.

Genç, "Dünkü toplantıda yönetim listesi olarak kendi aralarında 3 milyon TL topladıklarını 2 milyon TL'lik daha kaynak aradıklarını ifade ettti."

Ayrıca Genç açıklamasında "Gönül ister ki şehrin zenginleri güçlü isimler Orhan Kocabıyık, Fadıl Uzak ve Tolga Ballık gibi isimler gelsin Sakaryaspor'a aday olsunlar. Biz her şekilde yardımcı olalım, yüklerini alalım destekleyelim ama bir türlü olmuyor işte.. Yıllardır bir yere kadar geliyor orada kalıyorlar."dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz