CHP Sakarya'dan 19 Mayıs etkinliği YAŞAM

CHP Sakarya'dan 19 Mayıs etkinliği

CHP Sakarya'dan 19 Mayıs etkinliği

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır 19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik Spor Bayramı haftası ile ilgili olarak Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığının etkinleri olduğunu belirtti.

İl Başkanı Erdoğan Isır 15-19 Mayıs Günleri 19 Mayıs Haftasında 19 Mayıs’ın 100. Yılında mücadelenin başladığı o günleri unutmamak ve unutturmamak için imkânlarımız ölçüsünde 19 Mayıs haftasını en iyi şekilde Sakarya da yaşatmak istiyoruz.

Adapazarı’nın tüm caddelerinin Türk Bayrağımızla donatılmasını istiyoruz, bunun için gerekli izinlerimizi aldık, 15 Mayıs Çarşamba akşamı Cumhuriyet Halk Partisi üyelerimizle 22:30 da Kent Meydanında buluşup tüm caddelerimizi Bayrağımızla süsleyeceğiz.

Sakaryalı yurttaşlarımızı 19 Mayıs haftasında mutlu etmek, 100. Yılı hep beraber yaşamak istiyoruz.

Kurtuluş mücadelemizi asla unutmadık, Vatanımız için mücadele eden, yokluklar içinde Ülkesini savunan, bu topraklar için Canlarını feda eden Atalarımızı minnetle anıyoruz. Çok şey borçluyuz, Dünyanın hayran kaldığı bir direniş gösteren büyüklerimize. Bizlere emanet ettikleri Vatanımız hepimizindir, her Türk vatandaşın yurt sevdasını, vatan aşkını kimsenin sorgulamasını istemiyoruz. Hepimizi topraklarımız için canlarını feda eden Atalarımızın torunlarıyız. Bizlerde gelecek nesillere olan görevlerimizi biliyoruz dedi.

15 Mayıs akşamı tüm Cumhuriyet Halk Partisi üyelerini bayraklarımızla süslemek için çağırdı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz