CHP İl Başkanı Keleş: Elele vererek aşacağız - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
CHP İl Başkanı Keleş: Elele vererek aşacağız GÜNCEL

CHP İl Başkanı Keleş: Elele vererek aşacağız

CHP İl Başkanı Keleş: Elele vererek aşacağız

CHP Sakarla İl Başkanı Ecevit Keleş yaptığı yazılı açıklamayla İdbil’teki hain saldırıda şehit olan askerlerimize baş sağlığı diledi. Keleş: “Milletimiz bu zorluğu da aşacak güce sahiptir.” Dedi.

İŞTE KELEŞ’İN O AÇIKLAMASI

Dün aldığımız haberle içimiz kanıyor. Tarihi şan ve şerefle dolu ordumuza yapılan saldırı sonucunda 33 askerimizi, Mehmetçiğimizi şehit vermenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli aileleri başta olmak üzere milletimize başsağlığı diliyoruz. Milletimiz tarihte el ele vererek aştığı tüm zorluklar, zor anlar gibi bu zorluğu da aşacak güce sahiptir.

CHP Sakarya İl Başkanlığı olarak; sorulması gereken soruları zihnimize yazarak ve kenarı koyarak, şimdi el ele vermenin zamanı, şimdi bir olmanın zamanı, şimdi acıyı paylaşmanın şanlı ordumuzla gururlanmanın, kucaklaşmanın zamanıdır diyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak tekrar şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli aileleri başta olmak üzere milletimize başsağlığı diliyoruz.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz