‘Bizim rotamız halkımızın huzurundan geçiyor’ GÜNCEL

‘Bizim rotamız halkımızın huzurundan geçiyor’

‘Bizim rotamız halkımızın huzurundan geçiyor’

Makamında protokol ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam eden Başkan Fevzi Kılıç, “ Bizim rotamız Erenler halkının huzurundan geçiyor” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’a tebrik ziyaretleri sürüyor. Makamında protokolü ve vatandaşları ağırlamaya devam eden Başkan Kılıç alınacak kararların vatandaşın lehine olacağını ifade ederek “ İlçemizde vatandaşlarımızın olumsuz etkilendiği ve çoğunluğun istemediği hiçbir karara imza atamayız.

Biz istişareye ve vatandaşlarımızın fikirlerine önem veriyoruz Bizim rotamız Erenler halkının huzurundan geçiyor” dedi.

‘HİZMETLER HIZ KAZANACAK’

Başkan Fevzi Kılıç, “ İnşallah gönül erleriyle geleceğin Erenler’ini inşa edeceğiz. Sorunlar var, halkımızın beklentileri, talepleri var. Hepsini biliyoruz. İnşallah ilçemizde hizmetler hız kazanacak, değişen ve gelişen bir Erenler olacak” ifadelerini kullandı.

KİMLER GELDİ?

Çok sayıda vatandaş ile makamda bir araya gelen Başkan Kılıç’ın misafirleri arasında şu isimler vardı; Sakarya PTT Baş Müdürü Yılmaz Demir, Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Sinan Turan ve yönetim kurulu üyeleri, Yenikent Halk Eğitimi Merkezi Müdürü ve yöneticileri, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı Mahalle Başkanları, Judo Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 32 kilo da Türkiye Şampiyonu olan Ceren Topçu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz