‘BİRLİKTE ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ’ YAŞAM

‘BİRLİKTE ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ’

‘BİRLİKTE ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ’

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, ilçelerin belediye başkanlarına tebrik ziyaretini sürdürüyor.

Başkan Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu ziyaret ederek görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Ziyaretlerde bakkal esnaflarının, istek ve taleplerini anlatmayı sürdürdüklerini söyleyen Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Başkanlarımıza görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz. İlçelerimizde belediyelerimiz ile sağlanan uyumlu çalışmalarımızın yeni dönemde süreceğini ve önemli çalışmalara ile birlikte imza atacağımıza inanıyoruz.” Dedi.  

Başkan Akdardağan, “Şehrimizin en çok üyeye sahip olan meslek odalarından biriyiz. Bu nedenle ama ilçeler ama şehir genelinde çözülmesini beklediğimiz bazı sorunlar ve beklentilerimiz var. Belediye başkanlarımızla birlikte çalışarak esnafımızın sorunları ve taleplerinin karşılamak istiyoruz.

Şehrimizin bakkal esnafları olarak başkanlarımıza beklentilerimizi ve birlikte hareket edilerek çözülmesi gereken sorunlarımızı bu ziyaretler vesilesiyle anlatma imkanı buluyoruz. Bizlere ilgi gösteren ve anlattığımız sorunlara duyarsız kalmayan başkanlarımıza bir kez daha teşekkür ederken, yeni dönemlerinde üstün başarılar diliyoruz.” Diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz