‘Birlikte çalışmaya devam edeceğiz’ - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
‘Birlikte çalışmaya devam edeceğiz’ GÜNCEL

‘Birlikte çalışmaya devam edeceğiz’

‘Birlikte çalışmaya devam edeceğiz’

APEK Başkanı Sebahattin Karasakal ve yönetici arkadaşları görevi devralan belediye başkanlarını ziyaret edip hayırlı olsun temennilerini iletti.

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK9 Başkanı Sebahattin Karasakal ve Yönetim Kurulu Üyeleri milletin teveccühü ile belediye başkanı seçilen isimlere ziyaretlerini sürdürüyor.

Akyazı, Hendek, Sapanca ve Arifiye Belediye Başkanlarını ziyaret eden APEK heyeti hayırlı olsun temennisinde bulunup yeni dönemde de birlikte proje üretip çiftçiye hizmet edecekleri mesajını verdiler.

APEK heyeti Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamlarında ziyaret edip hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

APEK Başkanı Sebahattin Karasakal ziyaretlerde yerel dinamiklerin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinin millete hizmet noktasında çok yararlı olduğu vurgusu yaptı. Başkan Karasakal “Birliktelik bereket getiriyor. Milletimize hizmet noktasında güç birliği yaparak büyük ve güçlü hizmetler üretiriz. 53 bin üyemiz ile APEK olarak iş birliğine, güç birliğine her zaman hazırız. Rabbim görev süreniz boyunca hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

APEK heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden belediye başkanları da “Çiftçimize, üreticimize kısacası millete hizmet için bu görevlere talip olduk. Milletin teveccühü ile göreve geldik. Sizlerle birlikte proje üretmek, hizmet üretmekten onur duyarız. Ziyaretiniz ve güzel temennileriniz için teşekkür ederiz” dediler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz