Berk İsmail muhatap bulamamış SPOR

Berk İsmail muhatap bulamamış

Berk İsmail muhatap bulamamış

Sakaryaspor'da geçen sezon bir çok kritik maçta sahneye çıkarak attığı 15 golle takımın en golcü ismi olan Berk İsmail'de yönetimden kimsenin oyuncuyla iletişime geçmediği ifade edildi.

Sakaryaspor kongresine sayılı saatler kalmasıyla birlikte tek aday olarak seçime girecek olan İsmail Nalbant yönetiminin futbolcularla masaya oturarak anlaşmalar yapılıyor.

Berk İsmail için ise Samsunspor'a imza attığı iddia edilmişti. Ancak buzdağının görünmeyen yüzü ise bambaşkaymış..Başarılı golcü yakın çevresine yönetimden kimsenin kendisiyle iletişime geçmediği, muhattap dahi bulamadığından dert yandığı öğrenildi.

Başkanlık seçimi sonrası herşeyin netleşmesini ve yoluna girmesini bekleyen Berk İsmail, yönetimden futbolcularla görüşmeler yapılmaya başlandığında kendisiyle muhattap olunmaması ipleri kopma noktasına getirmiş.

Sözleşmesi devam futbolcular ise yönetimin belirli isimlerle masaya oturup, diğer futbolcularla muhattap olmaması sonrası oldukça huzursuz olduğu bilgisine ulaşıldı.

BERK SAMSUN BASININA KONUŞTU

Haber Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulunan golcü oyuncu Berk İsmail Ünsal, 'Samsun benim baba memleketim. Küçüklüğümden beri bu takımda forma giyme hayalim hep vardı. Şu an ortada net bir şey yok. Eğer şartlar oluşursa Samsunspor'un başarısı için ter dökmeyi isterim' dedi.

Yurt dışından çok sayı da takımın yöneticilerinin menajeriyle irtibata geçtiğini söyleyen Berk İsmail Ünsal, "Menajerimle görüşen Almanya Bundesliga 2. Ligi takım yöneticileri de var. Önceliğim Sakaryaspor'daki sorunu çözmek. Avukatımla görüşeceğiz ve gerekeni yapacağım.

Samsun benim baba memleketim. Küçüklüğümden beri bu takımda forma giyme hayalim hep vardı. Şu an ortada net bişey yok. Eğer şartlar oluşursa Samsunspor'un başarısı için ter dökmeyi isterim" diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz