BELPAŞ Genel Müdürü Değişiyor - Adayorum Sakarya'nın Haber Sitesi
BELPAŞ Genel Müdürü Değişiyor GÜNCEL

BELPAŞ Genel Müdürü Değişiyor

BELPAŞ Genel Müdürü Değişiyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesine ait Belpaş'ın Genel Müdürü değişiyor.

ADAYORUM/KULİS

31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı olarak Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce, belediye bünyesindeki görevlendirmelere devam ediyor. Daha önce bazı daire başkanlıkları ve şube müdürlüklerinde değişime giden Yüce, belediye iştiraklerinde de değişiklere başlıyor.

İddialara göre Bu kapsamda Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Belpaş'ta görev değişimi oluyor. 2009 yılından beri Belpaş Genel Müdürü görevini yerine getiren Nihat Seymen görevi devrediyor.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin bugün Seymen ile makamında görüşerek yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ettiği öğrenildi.

Seymen'in görevi bu hafta içinde teslim etmesi bekleniyor.

2009 yılından bu yana Belpaş Genel Müdürlüğü görevini yerine getiren Seymen, başarılı çalışmaları ile biliniyordu. Döneminde Belpaş'ın yeni iştirakleri ile büyümesine öncülük eden Seymen, özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren birçok işletmeyi Belpaş bünyesinde hayata geçirmişti. Uzun yıllardır siyaset ve bürokrasinin içinde olan Seymen, yurt dışında da aktif görevlerde bulunmuş bir isim olarak biliniyor.

Seymen'in yerine gelecek olan ismin de belli olduğu iddia edildi. AK Parti'de kısa süre önceye kadar ilçe başkanlığı yapan ismin, Seymen'in ardından Belpaş Genel Müdürü olarak göreve başlayacağı öğrenildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz