Bekçi alımı başvurularında yarın son GÜNCEL

Bekçi alımı başvurularında yarın son

Bekçi alımı başvurularında yarın son

İŞKUR tarafından özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapılacak.

İŞKUR tarafından özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapılacak. Bekçi alımları İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Aksaray, Eskişehir, Sakarya, Tekirdağ, Adana, Gaziantep gibi illerde olacak.

Bekçi olmak isteyen binlerce aday başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini sorgulamaya başladı. Bekçi alımı 2019 başvuruları ne zaman? İŞKUR bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? diye merak ediyorsanız işte yanıt

Bekçi alımı 2019 başvuruları ne zaman? İŞKUR bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? diye merak etmeye başladı. İstanbul, Ankara, başta olmak üzere birçok ilde bekçi alımı yapılıyor. İŞKUR tarafından özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu bekçi alımı yapıyor.

2019 yılı Ocak ayı maaşı olarak lise mezunu olan yeni bekçiler 3970 TL maaş alıyor. Bekçi alımı 2019 başvuruları ne zaman? KPSS'siz bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? diye merak ediyorsanız işte yanıtı..

BEKÇİ ALIMI 2019 BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Bekçi alımı başvuruları başlamış olup, 12 Temmuz 2019'a kadar devam edecektir. İstanbul, Ankara, başta olmak üzere birçok ilde bekçi alımı yapılacak.

BEKÇİNİN MAAŞI NE KADAR?

2019 yılı ocak ayı maaşı olarak lise mezunu olan yeni bekçiler 3970 TL maaş almaktadır. Üniversite ön lisans veya lisans mezunu olan bekçilerin maaşı ise 4002 TL'dir.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

En az lise veya dengi okul mezunu olmak,

En az 167 cm boyunda olmak,

Beden kitle indeksi 18 (dâhil) ile 27 (dâhil) arasında olmak.

Başvuru yaptığı İL sınırları içerisinde EN AZ BİR YILDIR ikamet ediyor olmak,

Askerlik ödevini bitirmiş olmak,

18 yaşını tamamladıktan sonra yaptırılan yaş düzeltmelerinde düzeltmeden önceki yaş dikkate alınmak kaydıyla, başvuruların başladığı tarih itibarıyla 18 yaşını tamamlamış (18/03/2001 tarihinde ve öncesinde doğmuş olmak) ve 31 yaşından gün almamış (18/03/1989 tarihinde ve sonrasında doğmuş olmak) olmak,

Ağır hapis veya altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas veya yüz kızartıcı başka bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak,

Türk toplum telakkilerine göre kötü şöhretli tanınmamak,

Kamu haklarından mahrum olmamak, kamu hizmetlerinden mahrumiyet cezası ile mahkûm bulunmamak,

Memuriyete engel bir hali bulunmamak,

Silah taşımaya veya silahlı görev yapmaya hukuki bir engeli bulunmamak

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz